Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 19 от 19

Тема: Въпрос за екшън камера.

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Пак казвам, както и сам си го забелязал. Това което е на лист не отговаря с това което трябва да бъде.

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат chaveto написа: Преглед на мнението
    Пак казвам, както и сам си го забелязал. Това което е на лист не отговаря с това което трябва да бъде.
    Да, така е. Убедих се сам, още повече след като закупих оня ден новия си видео-регистратор. И понеже отскоро и аз съм фен на марката, закупих това:
    https://www.xiaomishop.bg/Smart-home...r-video-kamera
    Добро качество с реални цветове, без накъсване на записа при движение с висока скорост, добър контраст във всякакви условия на затъмненост/осветеност, функции за предупреждение при напускане на пътното платно ( дразнещо е в града де) и при критично намаляване дистанцията до предния автомобил, Wi-Fi с възможност за управление и сваляне на клипове от телефона, удобно меню ( само на английски е), 165 градуса обзор, микрофонът е добър и не изкривява шума за разлика от предните ми устройства. В слота на устройството няма ли SD карта минимум клас 10, машинката не влиза в режим видео.
    A17DTС/S
    Фиат Брава 1,9 JTD 100
    Никога няма да разберем какво губим когато печелим, и какво печелим когато губим !

Регистр. на
    31.08.2008
    Дано да те радва все така, аз лично много съм доволен от тази марка и следващото което ще си купя е телефон на тази марка. Иначе аз взимам камерите и аксесоарите от друго място, където цената е много по ниска от тази в сайта по нагоре.
    http://goproaccessories.bg/ocart2/in...&product_id=60

Регистр. на
    09.02.2008
    Дано да те радва все така, аз лично много съм доволен от тази марка и следващото което ще си купя е телефон на тази марка. Иначе аз взимам камерите и аксесоарите от друго място, където цената е много по ниска от тази в сайта по нагоре.
    http://goproaccessories.bg/ocart2/in...&product_id=60
    За телефоните на тази марка си писахме тук. Аз съм с Xiaomi RN 4 от края на миналата година и смея да твърдя, че това е първия ми телефон, който струва повече...от цената си.
    ПС:chaveto: Регистратора си го купих от Технополис с 24 месеца гаранция. Гледам, че има голяма разлика в цената сравнена с тази от сайта, който си изпратил. Предполагам, че камерата е същата, но не намирам
    резолюция ( поне в описанието де )от 2304х1296 / 30 frame, която аз имам...Въпреки че, надали щях да дам 55 лв. повече заради нея, и 24-те месеца гаранция де. Иначе сайта, който си поустнал е интересен и ще
    се възползвам. Така или иначе екшън камера ще купувам за щерката, а си и харесах няколко аксесоара. Благодаря за което.
    Последна промяна от ntodorov : 27.04.2018 в 08:43 Причина: Допълнение към мнението.
    A17DTС/S
    Фиат Брава 1,9 JTD 100
    Никога няма да разберем какво губим когато печелим, и какво печелим когато губим !

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    А защо не си купуваш директно от Китай?
    Въпросната камера там е по 90лв.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    А защо не си купуваш директно от Китай?
    Въпросната камера там е по 90лв.
    Не ми се чакаше, а и се наиграх вече с алита, малита и прочие. На митницата ( поне в Бургас) последно време, или ситото стана по-ситно, или моят късмет по-трудно взе да минава през него.
    Последно пък си имах разправии с едно китайче, от което си купих уред за капково напояване. Въпреки че не беше от най-евтините дефектира още първия месец. Оправихме се, но не си струваше времето което загубих в претенциите си.
    A17DTС/S
    Фиат Брава 1,9 JTD 100

Регистр. на
    31.08.2008
    Не искам да прозвучи като реклама, но човекът който притежава въпросния сайт е дистрибутор на въпросната марка. И понеже днес бях при него да си поръчам телефон, та ми каза, че вече има друг сайт който е само за Xiaomi. Утре като отида да си взема телефона ще си взема и нов регистратор. След това ще споделя видео... за да споделя какво е качеството за 86лв клиентска цена. Ако някой го интересува какъв е сайта ще го напиша.

Регистр. на
    09.02.2008
    Не искам да прозвучи като реклама, но човекът който притежава въпросния сайт е дистрибутор на въпросната марка. И понеже днес бях при него да си поръчам телефон, та ми каза, че вече има друг сайт който е само за Xiaomi. Утре като отида да си взема телефона ще си взема и нов регистратор. След това ще споделя видео... за да споделя какво е качеството за 86лв клиентска цена. Ако някой го интересува какъв е сайта ще го напиша.
    И аз трудно бих преценил дали е реклама, но ако прецениш че няма да пускаш линк тук, би ли ми го пуснал на лични ?
    Набелязал съм си още покупки с марка Xiaomi, като една от тях е телефонът им MI-МiX 2 6/64.
    A17DTС/S
    Фиат Брава 1,9 JTD 100

Регистр. на
    31.08.2008
    Телефона си заслужава, точно такъв си взех. Линк ще ти дам на Л.С А камерата която си взех също си заслужава парите. Няма екстрите които предлагат другите, но снима перфектно и на тъмно. Само трябва да науча китайски или да и сменя софтуера за да мога да я командвам гласово
    Последна промяна от chaveto : 05.05.2018 в 10:01

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Въпрос за екшън камера.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •