Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Фиат Уно 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проект Фиат Уно 2.0

    Здравейте колеги, реших да пиша тук на някой би могло да му е интересно да следи проекта с който съм се заел, за сега имам уно, двигател 2.0 8v от типо гранд туризмо , карбуратори делорто от алфа 75 2.0 , скорости и още дреболии. Довечера ще кача разни снимки. Проекта като за начало ще е със цяла генерация (нещо "спортно") , ще шлайфам главата до достигане на компресия 11:1 , портване на всмукателните и изпускателните отвори , всмукателните задължително защото са по малко от тези на карбураторите, тези дни свалих главата и я разглобих до основи за сега направих клапаните остава да накупя гумички и всички гарнитура да се шлайфа и го събирамм до тук лесно , защото да работя по двигател ми е любимо и го правя с кеф и така нататък , тепърва ще пиша още и ще качвам снимки защото има много работа по купето и окачването и с удоволствие бих приел съвети отностно частта с кърпенето ( все пак колата е на 30 години и е минала 250 000 със старият двигател ). Довечера ще кача първи снимки и ще се радвам, ако някой би могъл да помага с опит свързан с фиат уно.

    #2
    Click image for larger version

Name:	клапан 2.0 .jpg
Views:	1
Size:	106,4 KB
ID:	2097480

    Коментар


      #3
      Ето ги карбураторчетата

      Click image for larger version

Name:	дросели делорто .jpg
Views:	1
Size:	173,7 KB
ID:	2097481

      Коментар


        #4
        Click image for larger version

Name:	2.0 двувал.jpg
Views:	1
Size:	405,7 KB
ID:	2097482 Това е и двигателя когато беше в сглобен вид , съвсем скоро ще придобие още по добър вид и всичко по него ще съм сменил както споменах

        Коментар


          #5
          Браво колега. Радвам се, че от сърце работиш по твоя проект. За страх ще стане колата, но помисли сериозно за подобряване на спирачната с-ма.
          За кърпенето - намери читав майстор и след него запечатай всичко с няколко ръце химикали. Евтин вариант напр. две ръце Боди 910 и отгоре една ръка Боди 930.
          тралала

          Коментар

          Working...
          X