Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 14 от 14

Тема: Препоръка за марка носачи за Крома

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    13.07.2015
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    ..... Ако проблема е в шарнира, то прати го за рециклиране в Казанлък.....
    Не рециклирай в Казанлък - тяхното рециклиране е да натиснат на преса шарнира отдолу - като са подложили камък. ГАРАНТИРАМ - на мен така 2 носача ми 'рециклираха'. Има си хора които рециклират наистина, но тези от Казанлък не са това. Тяхното 'рециликлиране' можеш и сам да си го направиш - с по-голям чук и камък около 17-19 отдолу на шарнира - удар и си 'рециклиран'.
    По принцип не пиша тук - но ще намеря носачите дето тези 'майстори' ми ги рециклираха и ще кача снимка в темата.
    ... И не са само тези - подобни има и в Пд - така 'рециклират' алуминиевите носачи на Ауди А6/А8,
    но има и читави хора - намерихме дето наистина рециклират с подмяна на карантиите.
    /////

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат noriaga написа: Преглед на мнението
    Колеги, а тези TRW, които се предлагат из родната търговска мрежа 1:1 ли са с тези за оригинално вграждане .. или не баш? Те в последствие ако се скапят могат ли да се рециклират успешно?
    Лично аз силно се съмнявам. Защото знам само какво е ТРВ за 156-ца в оригинална опаковка и такова за свободния пазар. Но от гледна точка на рециклиране може би е 1:1.
    Виж, вариант за рециклиране на стари, както ти намекнаха също е вариант.
    Цитат PM_u_bo написа: Преглед на мнението
    Не рециклирай в Казанлък - тяхното рециклиране е да натиснат на преса шарнира отдолу - като са подложили камък. ГАРАНТИРАМ
    Не съм съгласен. Виждал съм Опелов носач като на Кромата рециклиран там и смело мога да кажа, че си сменят всичко, а не го подбиват само, както казваш.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Кара Фиат Аватарът на George1984
    Регистр. на
    16.10.2017
    На мен ми препоръчаха БЕСА...турски и много здрави по думите на един колега...цена 154лв, а на ТРВ цената е 218,66 за ляв и 231,79 за десен. Нямам представа защо има разлика в цените за ляв и десен

Фиат фанатик Аватарът на noriaga
    Регистр. на
    21.06.2007
    В крайна сметка се оказа, че в този сервиз който ми гледаха окачването са ме ментали яко на черешата. Проблема бе в една биалета та за сега минах тънко
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Препоръка за марка носачи за Крома

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •