Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето ме и мен с новото Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето ме и мен с новото Типо

    Здравейте! Радвам се да се присъединя с новото Типо 1.4 седан. Вече 3000км удоволствие )))
    Прикачени файлове

    #2
    Честито! Много хубава кола.
    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

    Коментар


      #3
      Честито, добре дошъл!

      Коментар


        #4
        Честито, много безаварийни километри!
        За мен Фиат Типо е култов автомобил, разбира се казвам го с пристрастие, но от новото очаквах много повече.
        Имам предвид визия, динамика, добри двигатели. Дори ТОП мотора им 1.6 дизел, 120 коня не ме впечатли (карах го на тест драйв).
        -
        Въпреки всичко, новата кола си е нова.
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          Честито, Колега! Само хубави моменти с новата машина!
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            Честито. Автомобила е много красив. Аз много харесвам хечбека на този модел, но и седанчето не е лошо. 1.4 двигателя не е толкова лош, колкото си мислят повечето хора.
            Fiat Bravo II 1.4 16v
            Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
            Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

            Коментар


              #7
              Честит нов Фиат, че и Типо!!! Пожелавам, много безаварийни километри, но ще помоля за повечко снимки ... вътре, вън?! Че нещо много ме кефи този модел ... .

              п.п. мисля, че вече е необходима тема "Мнения за ново Типо!", където настоящи и бъдещи собственици да споделят и питат?!
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                #8
                150 000 км гаранция, значи не е лош ))

                Коментар


                  #9
                  Благодаря.
                  За тези пари фиатката е супер. Иначе алтернативата беше 3-цилиндрова Дачия или Шкода
                  Честито, много безаварийни километри!
                  За мен Фиат Типо е култов автомобил, разбира се казвам го с пристрастие, но от новото очаквах много повече.
                  Имам предвид визия, динамика, добри двигатели. Дори ТОП мотора им 1.6 дизел, 120 коня не ме впечатли (карах го на тест драйв).
                  -
                  Въпреки всичко, новата кола си е нова.

                  Коментар


                    #10
                    Честито и попътен вятър само.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Честито колега. Със здраве да я караш и много хубави моменти
                      да изживееш с нея. Типо беше класика,, а този модел със сигурност е направен
                      за да я съживи.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #12

                        http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...522577387s.jpg

                        http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...522578021l.jpg

                        Честит нов Фиат, че и Типо!!! Пожелавам, много безаварийни километри, но ще помоля за повечко снимки ... вътре, вън?! Че нещо много ме кефи този модел ... .

                        п.п. мисля, че вече е необходима тема "Мнения за ново Типо!", където настоящи и бъдещи собственици да споделят и питат?!

                        Коментар


                          #13
                          Колко е цената?

                          Коментар


                            #14
                            Много е важно какво е и гаранционното обслужване, а там май нещата с италианските марки хич не са розови.
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              Здравейте на всички. Ще се радвам да споделите мнения от новото Типо, понеже сякаш съм се насочил към него. Трябва ми преди всичко здрава и надеждна кола. Не съм фен на екстрите, климатик, хидравлика, ESP, електрически стъкла и подгрев на огледала са ми напълно достатъчни. Принципно, бях решил да си вземам Дачия, но останах разочарован от отношението на почти всички представители. Нямат тестови автомобили, не знаят и кога ще имат. От единият представител вече втора седмица нагло ме лъжат, че ще ми осигурят автомобил и ще ми звъннат до 5 мин. Иначе от Дачия съм много доволен. Имаме над 15 служебни Сандеро, някои от които са вече на над 170 хил. км. и не са им правени никакви ремонти освен обслужвания и накладки. Вярно, вътре са супер пластмасови, но пък нито скърцат, нито хлопат. Та, ще се радвам да споделите впечатления от колата и мнения. От АИ обещаха да ми уредят тест-драйв, но и те не ми се сториха особено читави по телефона. Все пак ще видим.

                              Коментар

                              Working...
                              X