Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето ме и мен с новото Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Абсолютно същата работа. Казвал ли си за това в АИ колега?
    Не съм,тя колата е на 4к км,като стане време за първо обслужване ще спомена.
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    Коментар


      PM_u_bo написа: Преглед на мнението
      Пробвай като въртиш първия път да си с натиснат до долу педал на газта. Разбира се щом запали веднага го пускаш.
      Тя няма проблем със самото запалване,а това че като запали и изгасва.За мен това не е нещо особено,прави го само сутрин при първо палене и след това няма никакви проблеми.
      Peugeot 307 2.0i ГИ
      ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

      Коментар


        Здравейте. Да се похваля и аз с новото комби. Вече имам навъртяни 2300км.Колицата е 1.4 T-JET. Преди това карах Браво 2 2009 1.6 M-jet 105 кончета и в сравнение с него Типото е по шумно в купето. Като вървене Бравото сякаш дърпаше повече а уж Типото е 120 коня. Като цена, платих 22100 евро в Белгия. Цената е с отстъпка от 25450 за стоков автомобил. Трябваше ми семейна кола на ниска цена, избрах ТипоClick image for larger version

Name:	IMG_20200919_140725.jpg
Views:	1
Size:	198,9 KB
ID:	2099043

        Коментар


          ilhansyuleymanov написа: Преглед на мнението
          Здравейте. Да се похваля и аз с новото комби. Вече имам навъртяни 2300км.Колицата е 1.4 T-JET. Преди това карах Браво 2 2009 1.6 M-jet 105 кончета и в сравнение с него Типото е по шумно в купето. Като вървене Бравото сякаш дърпаше повече а уж Типото е 120 коня. Като цена, платих 22100 евро в Белгия. Цената е с отстъпка от 25450 за стоков автомобил. Трябваше ми семейна кола на ниска цена, избрах Типо[ATTACH=CONFIG]108565[/ATTACH]
          ЧЕСТИТО и безаварийно! Като се разработи сигурно ще започне да върви повече. А и Бравото е по-леко от Типо комби. Само хубави моменти с новата машина!
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Незнам как ще е след разработката. Незнам и кога ще се разработи за 2300 км. разлика във вървенето не усетих. Принципно на 5000км. трябва да отида за смяна на масло та ще видим как ще е след това. Бравото също бе топ служи вярно 11 години. Само гуми, масло, наклатки и 2 пъти нещо по ЕГР-а смениха. та да видим сега на бензинец. Тва ако изкара до 2030г. по точно толкова гаранция имам ще е супер.

            Коментар


              Честито и от мен. Не очаквай да вдига коне с навъртяните километри. Колкото си върви сега, толкова и занапред.
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                Честито, много без аварийни.
                Вървежа няма да се подобри, но разхода ще падне с малко като се разработи...

                Коментар


                  Разхода не ме интересува дали ще падне. Принципно ме се плаща разхода за гориво и не ги интересува колко харчи, но хич не е малко Click image for larger version

Name:	IMG_20201112_174339.jpg
Views:	1
Size:	97,5 KB
ID:	2099045

                  Коментар


                    ilhansyuleymanov написа: Преглед на мнението
                    Разхода не ме интересува дали ще падне. Принципно ме се плаща разхода за гориво и не ги интересува колко харчи, но хич не е малко [ATTACH=CONFIG]108567[/ATTACH]
                    Каква е тази странна мерна единица за разхода km/l? Ако се има предвид, че с 1 литър изминаваш 12.5 км, това е разход 8 литра / 100 км, което е съвсем нормално при средна скорост 37 км/ч. Колкото до разработването, не очаквай чудеса. Нищо няма да усетиш, просто ще можеш по-смело да натискаш педала на газта.
                    Последна редакция от snake; 13.11.2020, 12:06.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      Каква е тази странна мерна единица за разхода km/l?
                      Преди си беше литри на 100км.
                      Вече си е така. Карам главно градско и в големи задръствания. Където се влачат с 30-40км/ч.
                      По колонка зареждам 40литра на 400 км. разтоянието го изминавам за 8 работни дена което си е 10 на 100. Единственния недостатък е че побира малко гориво. Тябва да пътувам през 2 седмици да зареждам от фирмената бензиностанция. А тя е на 70 км. и след това пак 8 дена не ме кара 10 дена та сипвам 5 евра от джоба

                      Коментар


                        Много харчи. Все едно е на газ, а е дизел..

                        Коментар


                          Колегата кара бензиново Типо. При 37 км/ч, което не е задръстено каране, в каквото си мисли, че експлоатира колата, да го кажем, че е нормално.
                          Ако попадне в по-истински задръствания, които да му покажат средна скорост под 20 км/ч, като се появи и разход от порядъка на 12-15/100, тогава ще изпадне в паника. Ама пък бензина е безплатен, голяма работа.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            ilhansyuleymanov написа: Преглед на мнението
                            Разхода не ме интересува дали ще падне. Принципно ме се плаща разхода за гориво и не ги интересува колко харчи, но хич не е малко [ATTACH=CONFIG]108567[/ATTACH]
                            В настройките може да промениш да ти показва l/100km
                            FIAT TIPO 1.4
                            FIAT MAREA 2.0 20V
                            LANCIA LIBRA 1.8

                            Коментар


                              Здравейте. Карам ново Типо седан вече година и отскоро забелязах, че при дъжд влиза по малко вода в коша на резервната гума, снимки --> - https://drive.google.com/folderview?...K8I-UQ0GSys7Io

                              Водата се стича от двата ъгъла откъм бронята. Подозирам, че под двете черни пластмаси на стоповете има някакъв дренаж за отвеждане на водата към земята, който се е запушил от мръсотия и затова влиза в багажника и трябва да се изчисти. Вода минава и под черните пластмаси. Има гаранция, но мисля, че лесно може да се оправи без да я карам на сервиз. Вие какво мислите?
                              Последна редакция от stockbroker; 11.02.2021, 23:25.
                              Fiat Punto 188 1.2 16V 80 к.с.
                              Fiat Tipo 356 1.6 Multijet 120 к.с.

                              Коментар


                                Здравейте. Има ли някой с оригинален теглич? Аз фабрично нямам но искам да монтирам афтърмаркет. Проблема е че точно по средата имам датчик за парк троника дали това ще е проблем?

                                Коментар

                                Working...
                                X