Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 129

Тема: Ето ме и мен с новото Типо

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Честито колега. Със здраве да я караш и много хубави моменти
    да изживееш с нея. Типо беше класика,, а този модел със сигурност е направен
    за да я съживи.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...522577387s.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...522578021l.jpg

Цитат Jimy написа: Преглед на мнението
    Честит нов Фиат, че и Типо!!! Пожелавам, много безаварийни километри, но ще помоля за повечко снимки ... вътре, вън?! Че нещо много ме кефи този модел ... .

п.п. мисля, че вече е необходима тема "Мнения за ново Типо!", където настоящи и бъдещи собственици да споделят и питат?!

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Колко е цената?

Фиат идол Аватарът на spark
    Регистр. на
    30.10.2005
    Много е важно какво е и гаранционното обслужване, а там май нещата с италианските марки хич не са розови.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

Здравейте на всички. Ще се радвам да споделите мнения от новото Типо, понеже сякаш съм се насочил към него. Трябва ми преди всичко здрава и надеждна кола. Не съм фен на екстрите, климатик, хидравлика, ESP, електрически стъкла и подгрев на огледала са ми напълно достатъчни. Принципно, бях решил да си вземам Дачия, но останах разочарован от отношението на почти всички представители. Нямат тестови автомобили, не знаят и кога ще имат. От единият представител вече втора седмица нагло ме лъжат, че ще ми осигурят автомобил и ще ми звъннат до 5 мин. Иначе от Дачия съм много доволен. Имаме над 15 служебни Сандеро, някои от които са вече на над 170 хил. км. и не са им правени никакви ремонти освен обслужвания и накладки. Вярно, вътре са супер пластмасови, но пък нито скърцат, нито хлопат. Та, ще се радвам да споделите впечатления от колата и мнения. От АИ обещаха да ми уредят тест-драйв, но и те не ми се сториха особено читави по телефона. Все пак ще видим.

Фиат маниак

Регистр. на
    21.02.2008
    За теста на Типо автоматик се наложи да почакаме няколко дена.Менкат си моделите по представителствата. Веднага се обадиха като докараха колата, в случая от Варна

Е тя е нова и в гаранция... Какви може да и стане?
    Това едно 1.4 ме притеснява...

То, ясно че е нова, но ако ще посещава още по време на гаранцията сервиза, няма смисъл. Търся нова кола с идеята поне първите 100 хил. км. да сменям само консумативи. Малкият двигател и мен ме притеснява, но ще я тествам. Ако не ми допадне, може би ще пробвам и дизела.

Цитат Nasko написа: Преглед на мнението
    То, ясно че е нова, но ако ще посещава още по време на гаранцията сервиза, няма смисъл. Търся нова кола с идеята поне първите 100 хил. км. да сменям само консумативи. Малкият двигател и мен ме притеснява, но ще я тествам. Ако не ми допадне, може би ще пробвам и дизела.
    Да де ама на нова кола имаш много задължителни неща...
    Примерно както на един колега.
    Задължително касно
    Задължителни 4 зимни гуми (2 000 лв джип е)
    5 години задължително преглед и обслужване при тях по 500 лв на процедура...
    Ще даваш пари ама за обслужване и др. пари.
    Още го е яд, че са му предлагали една запфира за 12.500 едно време на 8 г на 90 000 км. в самата къща

Фиат идол Аватарът на kosta
    Регистр. на
    20.08.2006
    Цитат Nasko написа: Преглед на мнението
    Здравейте на всички. Ще се радвам да споделите мнения от новото Типо, понеже сякаш съм се насочил към него. Трябва ми преди всичко здрава и надеждна кола. Не съм фен на екстрите, климатик, хидравлика, ESP, електрически стъкла и подгрев на огледала са ми напълно достатъчни. Принципно, бях решил да си вземам Дачия, но останах разочарован от отношението на почти всички представители. Нямат тестови автомобили, не знаят и кога ще имат. От единият представител вече втора седмица нагло ме лъжат, че ще ми осигурят автомобил и ще ми звъннат до 5 мин. Иначе от Дачия съм много доволен. Имаме над 15 служебни Сандеро, някои от които са вече на над 170 хил. км. и не са им правени никакви ремонти освен обслужвания и накладки. Вярно, вътре са супер пластмасови, но пък нито скърцат, нито хлопат. Та, ще се радвам да споделите впечатления от колата и мнения. От АИ обещаха да ми уредят тест-драйв, но и те не ми се сториха особено читави по телефона. Все пак ще видим.
    За Дачия, мога да те пратя при представител, където ще ти обърнат внимание.
    За Типото, аз лично не бих ти го препоръчал. Нямат добри мотори, дори и 1.6 дизела 120 коня е слаб. Лоши материали, които след 2-3 години ще изглеждат доста вехти.
    Това не е онова типо. В твоя случай дори Дачията ми се вижда по-добрия избор, поне цените са доста по-надолу, а качеството не е по-лошо от на Фиат-а.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Тема: Ето ме и мен с новото Типо

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •