Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАПИСВАНЕ за НАЦИОНАЛНА СРЕЩА ФФБ '2018

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dabadaba написа: Преглед на мнението
    dabadaba - 1 дядо и 1 баба - двойно легло за 2 вечери, половината платени, половината нося
    Би ли уточнил записването си, съгласно шаблона, за да знам какво точно да запиша и да няма после "Аз казах така, ама вие не сте ме разбрали"? Прилагам шаблона в края на мнението. Благодаря предварително.

    Образец за записване:

    1. Nick_ot_foruma: ИМЕ, ФАМИЛИЯ, БРОЙ възрастни + БРОЙ деца на възраст Н години, ВИД СТАЯ за ДАТА: 18/19, 19/20 - СУМА в ЛЕВА (съгласно горните цени).

    Коментар


      #17
      Уточнявам:
      dabadaba: Живко Йовков, 2 възрастни, стая с двойно легло (може и две единични легла, без предпочитания за етаж): 18/19, 19/20 - 70 лв. са преведени по банковата сметка, останалите ще ги донеса, или мога да ги пратя до 10 май - сметката ми е нулирана, а постъпления най-рано след 5 дни.
      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

      Коментар


        #18
        Разбрах за парите какво си имал предвид. Не се притеснявай, приемаме тези 70 лв за капаро от твоя страна Остатъка ще доплатиш на място като се видим. Записан си.

        Коментар


          #19
          Колеги, дори и да не спите в хотела, а да присъствате само за вечерта, също може да се запишете в тази тема, за да можем по-точно да се ориентираме за броя на гостите. Доста колеги вече са заявили присъствие в лични разговори, но не са се записали. Записвайте се смело, вече сме подали ориентировъчен брой гости към домакините, финансовите въпроси също са уредени - може да платите и на място, така че няма проблеми да се записвате без други ангажименти.

          Коментар


            #20
            George1984 - Георги Панайотов. Записвам се за съботната дневна програма, може би със сина ми на 4г. Във вечерните занимания ще участвам сам За нощувките ще уважа роднини.
            Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
            https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

            Коментар


              #21
              ///// - Живко Новаков, 1 възрастен, едно легло, 19/20 - 35 лв.

              Коментар


                #22
                nnikin_n - Николай Димитров 1 апартамент за 19/20.05.2018 г. /една нощувка/, двама възрастни и две деца до 16 г.
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар


                  #23
                  ///// - Живко Новаков, 1 възрастен, едно легло, 19/20 - 35 лв.
                  Записвам те условно. Моля, обърни внимание на това, че за да ползваш едно легло на цена 35 лв., трябва да намериш с кого да се комбинираш и той да използва другото легло. Ако си се комбинирал с някого, моля да ми пишеш на ЛС с кого, за да те запиша в стаята му. Ако не - то цената на двойна стая, ползвана като единична е 45 лв. Ако това променя решението ти в някаква посока - пиши.

                  Коментар

                  Working...
                  X