Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моето пунто 17-ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моето пунто 17-ки

    Готов за лятото
    Прикачени файлове
    Tipo 1.4 i.e. 1993г.
    Punto 1.2 16v HLX 5d 2000г.
    FCA Group

    #2
    Много добре! На спортно окачване ли е или на на нормалното?
    Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
    Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

    Коментар


      #3
      Колата е страхотна със 17ките.
      Друса ли обаче много? Моето пунто е на 14ки и като знам как вози като каруца, не искам да си представя при теб, ама кеф цена няма...

      Коментар


        #4
        Страхотия, много добре й седят! И аз на моето Гранде му сложих преди 2 седмици 17ки (от 15ки), не виждам честно казано кооой знае каква голяма разлика във возията, но както каза колегата - "кеф цена няма"!

        Коментар


          #5
          Blad3maz7eR написа: Преглед на мнението
          Много добре! На спортно окачване ли е или на на нормалното?
          Здравейте колеги! Не съм със спортно, но всичко по окачването е сменено с ново амортисьори, тампони предни задни. Возията е нормална, но малките дупки се усещат като по големи. Опира малко в подкалниците при пълен ляв или десен. Задна дясна джанти опиране в болта на амортисьора и се наложи да го отнема 3-4мм с ъглошлайф. И колата стана една идея по тромава ама нормално джантите са 42кг. + гумите които са 205/40r17 и те са 32кг. и си тежат. Пък не съм пробвал от място как ускорява, че вече два пъти Прая скоростна кутия и трети път не искам
          Tipo 1.4 i.e. 1993г.
          Punto 1.2 16v HLX 5d 2000г.
          FCA Group

          Коментар


            #6
            И мойто Браво е със 17ки и спортно и возията си е ток. И при мен като навия пълен опира малко ама кво да прайш гъзарията изисква жертви хаха .. та както и да е мога да кажа на всеки който е решил да прави нещо подобно, че няма да сгреши!

            Коментар


              #7
              Малко нелепо изглеждат 17-ките отзад с това малко спирачно барабанче, джантата стои супер празна, как само се вижда през нея...
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар

              Working...
              X