Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.6 16V 103k.c

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava 1.6 16V 103k.c

    Марка:Фиат
    Модел:Брава
    Двигател: 1,6 16в (103к.с.)

    Дата на производство: 1,04,1997
    Пробег: 197000
    Цвят:тъмно сив металик

    Екстри:Климатик, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба(висок клас плеър кенууд УСБ в жабка + предна линия сменяна,а също и задна с Херц, демпнтати предни врати с битумна изолация), Алуминиеви джанти
    Сигурност : Халогенни фарове,Центр. заключване,
    Друго : Серво управление, АГУ BRC

    Други: Колата е в семейството ми от 6 годишна. Внесена беше от Италия на 120 000км, караше се рядко тогава от баща ми, като последните 4 години я карам аз, от тогава не е и гаражна вече. За целия си период в който е била в България, както виждате има навъртяни около 70-80хил.км. Винаги сменяни редовно масло и консумативи (на 10хил.км иска доливане 300мл, след изминати 10 хил. км маслото е чисто като сълза), нова водна помпа, ангренажен ремък дайко и ролки ина на 25хил. км , обслужен стартер, профилактиран стъпков мотор, 3 месец началото минах и на газаджия за обслужване, лятото на 2017 сменен съединител на Лук, 2.2018 сменени накладки , сменена преди две години генерация с аналогична като оригиналната, но афтърмаркет, обслужена предница преди две години и сменени газови задни амортесйори и много други които сега не се сещам.Към колата давам два комплекта гуми - летни Fulda Ecocontrol на лети джанти и зимни Fulda Montero kristal на железни джанти - летните предни са на 5000км купувани 2017, зимните предни са на 20 000км и има още много да карат. Има Винетка за 2018г и гражданска до 6 месец

    Забележки: Колкото и да я пазя, колата си няма гараж и има външни забележки видни на снимките(не са изобщо фрапиращи), миналата година ме подпряха в задната лява врата, задната броня е подпирана от други коли по паркинги, има и едно послание от деца на задния горен калник(едва доловимо), въпреки всичко това другите детайли светят като нови и имат перфектен лак. Докато загрее на бензин малко прекъсва от леко запушени дюзи, после няма проблем, мисля че на по-дълго каране само на бензин известно време ще се оправи, но аз лично не съм пробвал, винаги си я загравям само на бензин и после се кара само на газ. Няма грам ръжда никаде по купето.

    Колата се кара постоянно, гарантирам че не е някой курник, от който искам да се оттърва. Който иска прилична брава в добро състояние и без разходи за първоначално обслужване това е неговия автомобил, казвам го абсолютно открито.


    Цена: 2100лв, като може да падне надолу ако си взема плеъра и летите джанти с гумите.

    Местонахождение: Гр.Пловдив основно, по-рядко в Хасково

    За контакти: 0878450298 Иван

    Снимки: http://vnukata.snimka.bg/automobiles/fiat-brava.5123146
    Последна редакция от vnukata; 14.03.2018, 16:04.

    #2
    малко Up. 2000лв
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      1800

      Коментар

      Working...
      X