Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам част от скоростна кутия Стило Бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам част от скоростна кутия Стило Бензин

    Колеги, търся някоя СК която е разглобена. Търся една планка, която държи лагерите. Така ми обясниха. В момента не знам как точно се нарича, но ако се намери кутия, ще се доуточни.
    Трябва да е от Стило 1.6

    #2
    Имам разглобена скоростна кутия от бензин 1.6 със счупен диференциал.

    Ще мога да я снимам чак след 6-ти Март, но ако ти пратиш снимка мога да помоля някой приятел да мине и да потърси частта и преди това.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      За съжаление нямам снимка в момента и частта не е при мен. НО при първа възможност ще я снимам и пратя снимките.
      Като насоки: С ромбоидна форма е. С два големи кръгли отвора. По краищата има четири дупки, през които минават болтове с които се завива.

      Коментар


        #4
        Click image for larger version

Name:	IMG-7cf11d1c1f904bdb8bd04b6faa41c326-V.jpg
Views:	2
Size:	215,9 KB
ID:	2095400

        Коментар


          #5
          Ще проверя и ще ти кажа!
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Добре. Дано да я има, защото иначе трябва да търся някого да я изработва изцяло наново.

            Коментар


              #7
              колега това е от скоростна кутия С503
              а Стило с такава кутия няма

              Коментар


                #8
                Е кака така? Тази планка със сигурност е свалена от скоростната кутия на моето Стило. Което е 1.6 , 103 к.с. 2002 г. Вече повече от половин месец стои разглобена. В момента моайсторът е намерил човек, който да я изработи наново... уж. Каква е тази СК С503? Възможно ли е да съм с такава или просто има подобна планка и в двете кутии?

                Коментар


                  #9
                  Рових, но не можах да я открия тази планка. Съжалявам.

                  Успех с търсенето или изработката!
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря ти все пак, че се опита да помогнеш! И аз се надявам всичко това да приключи успешно.

                    Коментар


                      #11
                      Вече не търся! Темата може да се премахне.

                      Коментар

                      Working...
                      X