Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

I - ОБЩА ПОРЪЧКА на моторно масло, добавки и други консумативи за автомобила от немски сайт

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз навремето редовно си поръчвах, после продължих сам, вероятно за в бъдеще ще се включа в такава поръчка и аз. Просто сега имах едни 10 литра подарък, които тъкмо ми стигнаха да сменя. На есен пак.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #32
      Пропуснах това, че един от колегите междувременно се е снабдил с някои неща и е отменил заявката тук, което е напълно разбираемо, доста се забавихме. И така, всички останали неща до момента са на стойност 167 Е.

      Колега George1984, каза да те имаме предвид, та засега съм изтрил всичко от заявката ти, срещу името ти е празно. Ако имаш нужда от нещо - добави го като ново мнение. Ако някой друг иска да се включи - може направо да превежда и пари, ще кача начините за плащане във водещото.

      Банките малко товарят, затова си мисля, че по Спиди ще е по-добре, но кой както си реши де.

      Kemaloff, основание - Захранване на сметка, например, няма значение.

      tralala - ЛС да уточним парите, или ако искаш - заповядай на срещата на форума тази неделя.

      Коментар


        #33
        https://www.ato24.de/en/sonax-autosh...ntrat-2-l.html - Шампоан SONAX 2L - 4,89Е
        https://www.ato24.de/en/sonax-microfaserschwamm.html - Гъба SONAX - 4.59E

        ОБЩО : 9,48Е
        До колко разбрах в срядя ще се поръчва. Понеделник-вторник ще изпратя парите.

        ПП: Знам, че писах 15-20евро, но поличих 2 доставки на масла, купих летни гуми, купих амортисьори и се занулих Извинявам се, ако съм ви подвел
        Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
        https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

        Коментар


          #34
          Не си ни подвел, напротив - благодаря ти, че въпреки голямото забавяне, все пак се включваш в поръчката. Засега не са достатъчно парите за безплатната доставка, около 180 Е сме. Надявам се до сряда, 02.05.18 да се включи още някой, ако не - ще добавя нещо за своя сметка, колкото да мине първата поръчка, пък после ще го мислим.

          Коментар


            #35
            Включвам се с масло RAVENOL FDS SAE 5W-30 ,5литра, цена 39,95€

            https://www.ato24.de/en/ravenol-fds-...selection-name

            Превеждам парите по банковата сметка.
            FIAT BRAVO 1,2 16V 2000г.

            Коментар


              #36
              Идеално, моля всички записани да преведат парите по удобен за тях начин от възможните. Поръчвам в сряда, 02.05.2018, вечерта.

              Коментар


                #37
                Преведох парите. Вероятно до час ще ги видиш по сметката.
                Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                Chevrolet Aveo

                Коментар


                  #38
                  Всички, които са ми писали в темата или на ЛС, че са изпратили парите - пристигнали са. (С изключение на един колега, чийто пари ще взема в сряда, както се разбрахме на ЛС. Моля останалите, които не са превели, да преведат. Утре ще подсещам и с ЛС. Моля ви да не става допълнително забавяне.

                  Коментар


                    #39
                    Всичко е налично в този момент и е заредено за плащане.

                    Колега tralala, виж си ЛС, моля те.

                    George1984 - моля да ми изпратиш копие от платежния документ веднага щом можеш.

                    Коментар


                      #40
                      Всичко, заявено в темата, е поръчано. Тъй като е първа подобна поръчка, ще изчакам да пристигне и да съм сигурен, че всичко е наред, след което ще пусна нова тема за следваща поръчка. Благодаря на всички, които участваха. Може би ако поръчваме по-често, ще успея да се доредя и за купони с отстъпка.

                      Коментар


                        #41
                        Колеги, стоките са в България и е твърде вероятно в понеделник да ги получа. Затова моля ви - напишете ми кратко съобщение на Вайбъра или ЛС тук във форума, което да изглежда по следния начин:

                        ИМЕТО ВИ
                        Телефон за връзка
                        офис НА СПИДИ, в който желаете да получите пратката
                        Или ако желаете на адрес - точен адрес.

                        Всичко е получено. Заключвам темата и пускам нова за следваща поръчка.

                        Коментар

                        Working...
                        X