Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на лагери на заден мост на Мареа или смяна с мост от АР 145?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на лагери на заден мост на Мареа или смяна с мост от АР 145?

    Колеги задно ляво на мареата ми щрака и е за смяна на комплект лагерчета и втулка за носача , обаче ми предлагат заден мост от алфа 145 с дискове като всичко е в доста добро състояние и според вас кое е по добро , да сменя целия мост или да си направя лявото колело ,дали с дискове ще спира по добре ? И кое е по лесно да избия лагерите или да сменя моста :D

    Редактирано заглавие
    Модераторски екип на www.fiatforum.bg
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Така или иначе трябва да смъкнеш моста(много рядко се получава),така,че си сменяй моста и жилата

    Коментар


      #3
      Мда, за смяната на лагерчетата ще свалиш моста, просто съм убеден, въпреки че теорията казва, че не е необходимо. Само дето някой е пропуснал да обясни, че втулките превъртат и си трябва рязане с тънки дискове, а на място може да забравиш за това.
      За моста от 145 не съм убеден, че ще стане.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Мда, за смяната на лагерчетата ще свалиш моста, просто съм убеден, въпреки че теорията казва, че не е необходимо. Само дето някой е пропуснал да обясни, че втулките превъртат и си трябва рязане с тънки дискове, а на място може да забравиш за това.
        За моста от 145 не съм убеден, че ще стане.
        Някъде четох че са еднакви , обаче щом ще се смъква ще го свала до колкото огледах махам резервоара и гърнето , тръби и жила и после болтовете и трябва да падне хич не ми се прави ама щрака гадно дали с дискове ше спира по добре
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Добре колеги а последния въпрос ми е , носачите ми изкараха 25 000 след рециклаж , сега ще взимам нови и какви ? Имам отстъпка в Тех ко , според вас как да запазя тия шарнири , в момента на мойте носачи сложих полиуретанови маншончета с нова грес и всичко е здраво ама вече тропат :/
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар

          Working...
          X