Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся читав сервиз във Варна или Добрич за Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся читав сервиз във Варна или Добрич за Фиат

    Имам фиат крома 1.9mjtd 16v и бих искал да затапя вихровите клапи и да премахна дпф филтъра, евентуално да премахна и ЕГР. Някой може ли да ми препоръча сервиз във Варна или добрич за тези процедури?
    Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
    https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

    #2
    За вихровите клапи ходих в Юни Ауто. 300 лв. е цената. Там ми направиха и първоначалното обслужване. ДПФ и ЕГР за сега не съм ги махал.
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Аз ходя в АУТОТЕХ-1, те правят само италианки. Веднъж правих пълно обслужване, веднъж сменях съединител и носач и последния път сменях демпферна шайба на коляновия вал. Като влезе колата за пръв път, прави й се сервизно досие. Така че като я закараш всеки следващ път, веднага знаят кога и за какво е влизала при тях. Дават гаранция на ремонта си, ако частите са закупени от тях. Цените им са нормални. Другото, което ми харесва при тях е, че като се уговорим за ден и час, отивам, оставам колата и я почват веднага. Няма чакане и размотаване. И съответно още същия ден или най-много на следващия ден, колата е готова.
      Dacia Duster 1.6 4WD

      Коментар


        #4
        Аутотех във Варна и аз мога да го препоръчам. Това което казва колегата е вярно. Там си поддържам фиата дето го кара дъщерята. Доволен съм от тяхната работа. Колата си има досие при тях и се знае кога, кой и какво е правил по колата. Винаги издава документ за клиента с цени на частите които подменя и цени за труд. Но наистина там е добре да се ходи с предварителна уговорка, защото няма да поеме кола за ремонт, като е предвидил други предварително записани. Ако някой иска тлф, мога да го дам. Иво се казва човека.
        Ситроен Ксантия HDI-110 +++
        Фиат Брава ELX 1,9JTD-105 +++
        Рено Лагуна 1 фаза 2 - 1,6 16v K4M

        Коментар


          #5
          Дай , моля. Ще ги пробвам...Дано и цените са добре. Дано да става да си нося частите за смяна, че имам от къде да ги взимам на много,много евтини цени
          Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
          https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

          Коментар

          Working...
          X