Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 16 от 16

Тема: Фиат крома 1,9jtd ниско налягане на маслото

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Езио,търси проблема другаде.Ако всички с дпф за 300км маслото им гони господ какво трябва да значи това.Лесно е да се каже махай дпфа,а защо не диагностицираш проблема пич.Ние Българите много мразим правилата,но ще се научим в един момент като разберем че без некои неща като дпф катализатор и тн нещата с въздуха ще са в пъти по ок.извинявам се за отвличането от темата,но не дпфа ти е проблема.Търси причината юнак
    198mjet Bravo

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008
    Не твърдят,че дпф-а е проблема,но ми е интересно ти как реши ,че не е той ? Твърде вероятната причина е да е точно дпф-а ?

Ако не ДПФ, какво е? Мотора работи перфектно, ако бяха дюзи нямаше да е така. Идната седмица ще ходя да я закача на диагностика все пак.

Фиат идол
    Регистр. на
    27.10.2011
    Имал съм такъв случай и то с кола без дпф.Причината беше точно в дюзите,така,че можем само да гадаем.Според мен започни с проверка на всички дюзи,от там нататък,всичко ще лъсне.

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Валибой,човека ти е отговорил в 16ч 52 м.Мотора работи перфектно.Ти видял ли си мотор да е ок с преетакован или запушен пдф.хайде по сериозно.Или си помагаме или не си пречим.Има диагностика за тези неща.Нищо лично
    198mjet Bravo

Напреднал шофьор Аватарът на ivo-VE
    Регистр. на
    14.02.2011
    Колко пари е датчика колега. При мен маслото си нормално след доливане с 500гр. Масло спря да свети но маслото ми е малко над нивото. Нафта не се подушва.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Фиат крома 1,9jtd ниско налягане на маслото

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •