Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследнаПоследна
Резултати 51 до 60 от 73

Тема: Формула 1 - 2018

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Ми надухме им шошоните. И пак цигански чалъми след състезанието, тоя така ми е омръзнал с фасоните си.
    Fiat Multipla 105JTD

Верно е артист, и то голям! Виж само вчерашната квалификация ... пълен цирк. Не знам само, кво говореше на болида ... или му се молеше нещо!?
    А днес пък, Фетката по голяма тъпотия от тая не бе правил! Подари си победата на ингилизина.
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Ох....недей. Щях да си изхвърля Тв-то. Мн тъпа грешка, хем започна спирането по-рано, остави колата насочена напред за да не се завърти...което може бе беше по-доброто решение. Все пак състезанието беше много интересно и напрегнато. Дано за напред не губим така леко точки. В крайна сметка най-много точки взима този, който прави най-малко грешки. Днес това беше Хамилтън, въпреки проблемите му в събота.

Цитат Kay_ написа: Преглед на мнението
    Ох....недей. Щях да си изхвърля Тв-то. Мн тъпа грешка ...
    Мани-мани, кво говориш! Спрях го директно ... защото резултата беше повече от ясен. Докато следяхме яката борба за 2-та позиция ... бам, нашия хубусник се прасна в оградата?!?!? Да ви кажа, по тъпо изпускане на толкова важна и чиста победа, само за Хил се сещам ... когато не му стигна горивото, буквално пред финала.
    А за бат Райко ... къде му е спортната злоба на тоя ве!? Извинявам се за говора ми, фен съм му още от Макларън - ският му период, когато се бореше с най-големия СШ! Ама толкова безропотно, само с псувня в радиото да си дадеш позицията?! Не го разбрах и това. Надявам се Ферари да подадът контестация за неспазен син флаг и застрашаване на безопастността на пистата, ама евентуалното наказание на съответният пилот кво ни грее ... може би да не се случват подобни простотии, надявам се!

едит: и фетката, искал да бъде като идола си ... божеееее, къде бреее, СШ със сликове на по-силен дъжд по цялата писта ги минаваше като спрели ! Тоз не можа на бързия завой да си хване колата ...
    Двама са тея, които си караха като пичове в подобни атмосферни условия Михаел и Аертон, това е!
    Последна промяна от Jimy : 23.07.2018 в 10:04
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

И после всички се смеят на Грожан, за забивката по време на загряващата ... аз сега умрех от смях! Да не говорим за "Шекспир" ... колкото бе като умряла риба миналото състезание, сега все едно на 5см от земята бе!

Фиат маниак Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Но пък за сметка на това Льоклер направи страшен пирует! Красота!

Цитат blue_coconut написа: Преглед на мнението
    Но пък за сметка на това Льоклер направи страшен пирует! Красота!
    Мда, невероятен е тоз младеж!!! Много млад и видимо талантлив. Този път го объркаха, но и не само него ... ?! Обаче как си хвана болида ... и с колко КМ/Ч бе това?! Дали има някъде данни, защото бе уникално.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    На Шарл си беше също грешка. Качи задните гуми на бордюра и ... https://www.youtube.com/watch?v=0IZu-uHkSi8 Преди години Вилньов имаше 360градуса пирует, ама не помня на коя писта беше. аххаха
    На Фетел....много, много тъпа грешка. Класическа зона за спиране с чакъл, не дава никакъв шанс да се върнеш на пистата. Наистина по-добре да не беше контрирал, а да се завърти и да се върне на пистата.
    Грешки прави всеки, този случай много ми напомни на Интерлагос 2003, когато Шумахер се бумна в стената. Също така в един дъжд на Спа с почти обиколка преднина се удари в Култард. Всеки пилот има и такива тъпи моменти. Лошото е, че сега в средата на сезона, при инициатива в нашите ръце и равностоен болид, се подари една победа на Хамилтън.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Здравейте, фенове ... ама до кога?! Кво стана този път, при абсолютно доказана сила на пистата и 100% фаворит за победата, въпреки идиотската квалификация, кво стана с наще?
    Ако може някой да ми обясни! Моля!
    Кими бе с 15с + зад Фетю, който се чудеше как да изпревари Ботас. И бат Райко ги настигна, а оня нашия льольо, все едно някой го ощипа, взе че се активира, но за капак се джасна с мерцедеса ... ?! Колкото и да уважавам пилотите ни, това опропастяване на потенциала на болида НИ е супер идиотско. Да бе пуснал Кими, за да му покаже, а и да му даде малко допинг като хъс и спортна злоба.
    Дайте някакво логично обяснение за пропуска ни от изминалият уикенд, моля?!

Фиат идол Аватарът на spark
    Регистр. на
    30.10.2005
    Просто Фетьо не може да изпреварва. Кими със софт гумите ги настигаше с по 2 сек на обиколка, Фетел беше с ултра-софт. Смятай каква делта е имал с Ботас и не можа да го мине. Това ако беше Дани Рик, да беше изял Ботас за нула бройки. А Фетел толкова глупаво затвори завоя на Ботас, хем го знае че е без гуми. Как се отърва без спукана гума не знам.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследнаПоследна

Тема: Формула 1 - 2018

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •