Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати 41 до 46 от 46

Тема: Консултация преди покупка на Fiat Croma

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Иначе за тези пари, най-добре Делта 3-ка ама...
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    23.06.2014
    Съгласен. Delta 3, Bravo 2 - перфектни за 4-ма души, и багажникът не е много по-малък от този на Croma, единствено возят малко по-дървено и там може да се ориентира към 1.4 Tjet 120 или 150.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Бута детска количка
    Регистр. на
    12.01.2019
    Ако само на работа ще ходите с тази кола, може би трябва да преразгледате избора си... 6+6 км. ... Защо не нещо по малко и практично... Крома дизел е супер, но аз, примерно, имам 3-4000 км месечно, от които градско по-малко от 1000. Емоционален или рационален избор? Всеки си решава сам. Купето на Крома не ръждясва. Не е необходимо да е от Италия...там знаем как са в обслужването. Важно е като я вземате всичко технически да е в изправност, нищо излишно по таблото да не свети, два ключа, втори комплект джанти с гуми, серизна книжка и задължително пътен тест. Ако е под 200 000 км. и един предишен собственик-супер. Има и още но да не ставам досаден...Успех!
    Последна промяна от Willi : 12.01.2019 в 17:24 Причина: правописна грешка

Бута детска количка
    Регистр. на
    27.02.2013
    Колега купи ли Крома. И аз си търся такъв автомобил по ред причини. При мен избора е сторен по равно емоционален+рационален. Емоционално ми харесва марката и модела ми допада, а рационално го харесах т.к. ще е кола само за дълъг път. Сега караме Пунто 1.2 16в и Ситроен Ц3 1.4 бензин. Когато взех пунтото през 2012г. не очаквах да излезе най-безпроблемната ми кола до сега (да се има предвид, че съм карал и МБ 124).
    Хубаво е да споделиш дали взе Крома и какви бяха първоначалните разходи. Откъде я намери и т.н., за да е полезна темата и за останалите.
    Поздрави и много безаварийни километри!

Цитат Willi написа: Преглед на мнението
    Ако само на работа ще ходите с тази кола, може би трябва да преразгледате избора си... 6+6 км. ... Защо не нещо по малко и практично... Крома дизел е супер, но аз, примерно, имам 3-4000 км месечно, от които градско по-малко от 1000. Емоционален или рационален избор? Всеки си решава сам. Купето на Крома не ръждясва. Не е необходимо да е от Италия...там знаем как са в обслужването. Важно е като я вземате всичко технически да е в изправност, нищо излишно по таблото да не свети, два ключа, втори комплект джанти с гуми, серизна книжка и задължително пътен тест. Ако е под 200 000 км. и един предишен собственик-супер. Има и още но да не ставам досаден...Успех!
    Тя затова и не ръждясва я ….името го подсказва . На италиански означава най - общо ,, хромирана '' .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Бута детска количка
    Регистр. на
    16.09.2018
    Не съм я купил...бях тотално разубеден(малко с чужда помощ, но и доста сам си помогнах...)....много ми харесва...ама страшно много...,но гледам да премахна емоционалното и детското в мен и ще наблегна на рационалното и практичното...най вече ме притесняваше този Опелски двигател...не е лош...амаааа...отивам на някоя грозна кола, колкото и да не ми се иска...пък и напреднах доста с бюджета, който занапред не искам да го оставям в автосервизии и сега имам по-голям избор......
    Последна промяна от Ruderford : 12.07.2019 в 23:13

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Тема: Консултация преди покупка на Fiat Croma

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •