Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Национална среща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И на мен ми мина през акъла за Бяло Камъне, ама като се сетих за Банков и се поотказах

    Коментар


      #17
      На мен Цигов Чарк ми е близо, и ако искате мога да се разходя и да поразпитам за цени за групи по хотелите... Панорамата, в която спахме на срещата, вече не работи... Не съм се интересувал какви нови хотели има, но лесна работа... Имам колега от Батак и ще го разпитам къде е хубаво и има добра механа, за да можем да се съберем...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #18
        Нема начин като се пусне тема за национална среща и някой веднага да не предложи да е в центъра на България!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          Края на май началото на юни мога да Ви предложа град Видин, един страхотен комплекс Импулс Палас със страхотен ресторант чист,луксозен с климатик и лятна градина ,нощен клуб /не скъп в който можем без куверт да се съберем/ от 39 до 54 нощувка с включена закуска,има басейн, детска площадка, паркинг wi fi и т.н . Във Видин има забележителности, страхотен център и голяма градска градина и цените са ниски . Белоградчик е на 41 километра преди Видин, а Зайчар в Сърбия - на 47 километра , пещерата "Венец" е близо има музей църкви и т.н . Ако проявите желание и уточните дата, управителя на комплекса е член на фиат форума и може да Ви направи цени за нощувки с отстъпка
          За много от вас ще е далеч но ... правим предложения нали
          Последна редакция от fiat_potrebitel; 04.03.2018, 12:40.
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9 JTD 115hp 2004 г.
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9 JTD 115hp 2005 г. - за части

          Коментар


            #20
            Току що се връщам от 3-дневен тийм-билдинг в комплекс Дивеците, с.Ичера.
            Всичко беше перфектно, все още ни помнят от последния път (2011).
            Легенди разказват за нас там
            Наблизо са Жеравна, Котел, Медвен...

            От опита на многобройните предишни срещи на форума знам, че не е важно мястото на провеждане на срещата, а са важни присъстващите.


            Почистена!
            Модераторски екип на fiatforum.bg

            Коментар


              #21
              А дали пък да не изместим малко - месец по-рано или месец по-късно? Как ви се струват датите 11-13 май, или по-късно - 29.06-01.07? 05-07 май го изключвам, за да не се дублираме с нашите приятели от Клуб Ланча България, защото има колеги, които искат да отидат и на двете места, а те вече си го имат обявено. За юли - може също и 06-08, но тогава вече навлизаме в активния отпускарски сезон.

              Коментар


                #22
                Ами... предвид някои обстоятелства, които засега не са известни на широката форумна общественост, съм съгласен с предложението.
                11-13 май е прекалено рано, а и само 1 седмица след Ланча събора, което пак ще накара хората да предпочетат едното от двете събития - най-вече по финансови причини. Щото няма какво да се лъжем, една 2-дневна форумна среща си е разход.
                Аз лично никога не съм разбирал "активния отпускарски сезон". Какво ще да е туй като понятие.
                Нашите отпуски си ги взимаме по време на цялата година. А и защо пък да не се иде на национална фиат среща именно по време на отпуската? Тъкмо няма да се притесняваме, че "утре" сме на работа?! Дори е много по-удобно, намирайки се на морето и прибирайки се към родния град, да се тръгне в събота и да се дойде на срещата (която може да ви е на път), и в неделя да се приберете от почивката.

                Аз съм за края на юни, началото на юли. Това ми е вариант 1.
                Вариант 2 ми е да направим срещата в началото на септември - но тогава пък ще ревнат родителите, че трябва да си приготвят децата за училище...
                Вариант 3, който също считам за много удачен е, да си направим националната форумна среща на 9-10 ЮНИ в или край Сливен.

                Коментар


                  #23
                  Аз подкрепям с 3 ръце края на юни-началото на юли, като имам предвид буквално: 29 юни - 01 юли. Тъкмо ще имаме достатъчно време да си организираме хубава среща без да бързаме, а ще имаме време да се занимаваме и с други неща Началото на септември също е добре, а защо не и още една среща тогава? Или пък в началото - средата на октомври?

                  Но да наблегнем на тази.

                  Коментар


                    #24
                    Immortal написа: Преглед на мнението
                    Аз лично никога не съм разбирал "активния отпускарски сезон". Какво ще да е туй като понятие.
                    Нашите отпуски си ги взимаме по време на цялата година.
                    Вие в АЕЦ-а ако сте построили комунизъма - ние все още не сме! хахаха
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #25
                      Да започнем с първото от 1000 предложенията за дати.
                      На мен ми е удобно 8-10.06.2018
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        #26
                        Аз съм ОК с всичко, което е след 8.06 и преди 10.09.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          #27
                          Очаквайте информация утре.
                          Не си мислете, че като не пиша, не мисля и не работя за срещата ден и нощ!
                          (Това да си го спомните по време на самата среща, като се разливат питиетата )

                          Коментар


                            #28
                            Ще донеса специална ракия, която е подарък за форума и чака специален случай, при който човек, работил денонощно за срещата, заслужава отличие. Измислил съм и интересна игра за двойки (мъж и жена задължително, други двойки не се приемат), която сме правили и друг път, но леко "модната", за да се посмеем.

                            Коментар


                              #29
                              Така.
                              Събрахме се, обсъдихме и реших:
                              (това го откраднах от друг форум )

                              Националната форумска среща на Фиат Форум България през 2018 година, ще се състои в Почивен комплекс "Релакс" - с.Шипково, общ. Троян, на 18,19 и 20 Май 2018 год.

                              Очаквайте по-късно днес отделна тема с пълна информация за всички условия и записвания за участие.

                              Коментар


                                #30
                                Защо там?

                                Коментар

                                Working...
                                X