Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Национална среща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Гостите на срещата първи ще имат възможността да видят и пробват новите форумски тениски:



    -----

    Между другото - ще се ориентирам около ранните следобедни часове на петъчния ден за тръгване, ако има пътуващи по същото време - може да направим пакет.

    Коментар


      #62
      Благодаря на всички, които посетиха нашата среща.
      Бяхме малко, но за сметка на това - от всички краища на България - Силистра, Варна, Кърджали, Козлодуй и най-вече София.
      Надявам се, че на колегите, които дойдоха за пръв път им хареса с нас.
      Снимки ще качим в галерията скоро

      Коментар


        #63
        И аз благодаря за хубавата среща. Запознах се с нови хора. Видях се със стари муцуни. Ама щом стояхме до 6 часа сабали, то туй красноречиво говори.

        Коментар


          #64
          И аз съм доволен от срещата! Освен другото, покрай нея посетихме в Тетевен страхотно място (водопада Скока) с прекрасна природа, а на връщане опреснихме впечатленията от Съевата дупка. Пък и в Троянския манастир не бях ходил отдавна.
          Специални благодарности на Дидо, както за организацията на срещата, така и че ни заведе в онова хубаво зелено заведение, където хапнахме домашен сладолед и пихме хубаво кафе от красиви чашки. Поздрави и на Оги - за направеното по финансовата част и осигуряването на фланелките и сувенирите!

          Направих албум в галерията, очаквам който има снимки за даване, да ми ги изпрати, за да ги добавя.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #65
            Аз също ви благодаря, приятели, че посетихте това скромно откъм претенции, но пък прекрасно откъм организация и емоции мероприятие.

            За пореден път хора от всички краища на страната посетиха срещата и тук специално благодаря на Ники, който със своето семейство изминаха огромно разстояние и пътуваха над 8 часа в едната посока, само за да изкарат вечерта с нас. Хора за пример, че щом има желание и възможност - има начин. Благодаря на Живко, който ни посети за първи път със съпругата си, на другия Живко, който също измина около 1000 км за 24 часа и успя да изкара 10 от тях с нас. Благодаря и на прекрасните млади дами, които направиха срещата по-красива.

            Съжалявам, че много хора имаха желание, но бяха възпрепятствани и не успяха да се включат. Надявам се следващия път да имат възможност и нищо да не им попречи. Получихме покана да гостуваме на прекрасно място, на което никога не сме били и стига черна котка да не ни мине път - има изгледи за още по-хубава среща.

            Гответе се, иде!

            Коментар


              #66
              Качих в галерията снимките на Дидо. Ако някой има още, да праща.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #67
                Прекрасна среща
                Не всичко което има две бузи ......... е лице.

                Коментар

                Working...
                X