Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Национална среща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Национална среща

    Хора, не мислите ли, че от много отдавна не е имало национална среща на форума?
    Ръководството на клуба само обещава, но от години вече не е организирало среща.
    Например Ланча клуба ежегодно организира 2 срещи - пролетна и есенна, които са станали традиционни и се провеждат редовно.
    Преди се правеха редовни срещи, на които сме си изкарвали страхотно.
    Бих се заел с организацията на среща, но засега проучвам настроенията

    Мога да предложа няколко района (и конкретни хотели/комплекси), като например (но не само):
    - местност Предела (край Разлог и Банско) - там се правят Ланча съборите, комплексът е изпитан, има вътрешен басейн, голяма поляна и т.н.
    - местност Леденика (край Враца) - мога да съдействам за комплекса на АЕЦ, има и други варианти там - хотел Кипарис или хижа Леденика.
    - комплекс Дивеците (в с.Ичера, Сливенско) - там сме правили 2 срещи, няма нужда от пояснения.

    За време на срещата предлагам да е през втората половина на Май - напр. 25-26-27 или началото на Юни.

    Какво ще кажете?

    ---
    21.03.2018: Срещата е организирана. Линк към темата за записване:

    ЗАПИСВАНЕ за НАЦ. СРЕЩА

    ogi28b

    #2
    Аз съм за Сливен. Ще кажа, че тия дати хич не ме устройват, ама то мен кога ли ме устройва?! Виж, ако я направим в Козлодуй, шанса да мина безплатно е към 100%.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #3
      Добре да е в средата на страната Карлово
      Ловеч
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        kluchar написа: Преглед на мнението
        Добре да е в средата на страната Карлово
        Ловеч
        Аз подкрепям това предложение с две ръце!

        Ще поразровя за варианти за нощувки.
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          По-среда от средата на България - м.Узана (край Габрово), не знам.
          И там сме правили 2 срещи, може да потретим

          Коментар


            #6
            За съжаление ръководството на клуба вече няма толкова свободно време и възможности, както преди, като в случая говоря за себе си. И все пак се стремя, макар и не много успешно, да давам колкото мога. А по организацията на срещата - каквото се изисква от мен като представляващ клуба - бъди сигурен, че го имаш. Гласувам ти пълно доверие да организираш среща където, когато намериш за добре.

            За дати ще изкажа лично мнение кога е добре да правим среща. Месец май обикновено е месец с нестабилно време и чести валежи, затова считам, че е по-добре това да е около средата на юни, главно заради по-топлото и стабилно време. 9-10, 16-17, 23-24 - все са подходящи дати. Все пак - никой не може да предвиди времето 2-3 месеца напред, така че "кот - такоа"

            Като място - винаги по-централните и по-леснодостъпните места са за предпочитане и са предпоставка да дойдат повече хора, особено тези, които ще имат възможност само за една вечер. В тази връзка предлагам да провериш също и комплекс Варвара, където бяхме на едно събиране по покана на колегите от КАРБ и твърдя, че мястото беше превъзходно и определено заслужава внимание, както заради голямата леглова база, сравнително лесната си достъпност, също и големия ресторант, и не на последно място - цени напълно според условията и джоба. Допълнителен плюс са топлите минерални басейни, ако не се лъжа - 8 за летния сезон.

            Ако има и условия за лека туристическа разходка в района, ще е още по-добре.

            За района на язовир Батак (м. Цигов Чарк) е излишно да се коментира. Там беше СРЕЩАТА.

            А иначе - вече толкова години сме заедно и се познаваме помежду си както с КАРБ, така и с КЛБ, затова предлагам да ги поканим и тях.

            Коментар


              #7
              Аз подкрепям идеята за Узана.
              Ако искате да направим една анкета ?
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                Аз мога да ви предложа вариант за Долна баня.
                на 80 км. от София е и на 100 от Пловдив.
                На практика е на 15 км. от магистралата. Има голям паркинг. Хотела е хубав и може да поеме доста хора. Има външен басеин с хубав външен бар и басеина се ползва и нощно време. Кухнята няма да я коментирам, щом аз големия каприз винаги преяждам.
                Недостатъци те са няма място за драг
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  За драг не съм си и помислял
                  Звучи добре...
                  Дай някакъв линк или координати за връзка?

                  Коментар


                    #10
                    +1 за Узана! Може да направим анкета, както казва колегата Слав
                    link

                    Коментар


                      #11
                      Трябва мястото да е и до някакъв град и забележителности
                      Да няма куверти за ресторант и да не е скъпо спането при нормални условия.
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Бих предложил Велико Търново, но като цяло града е скъп, но пък има доста места за разглеждане, но може би повечето колеги са го посещавали.
                        link

                        Коментар


                          #13
                          Абе Коце, кви забележителтости. Няма на музей да ходим. Нали идеята е са се видим. Да си разкажем кво е било, да си пощажем колите, да се сетим как сме се напили за последно, мен да ме спукат от подигравки за Бяло Къмане.

                          Дидо, пиши в нета Мотел Долна баня.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            А защо не на Бяло Камъне? Банков, чудесна идея, как не се сетихме. Ако е хубаво времето, може да включим и леко забавно-спортно мероприятие със символични награди, осигурени от клуба.

                            Коментар


                              #15
                              Награди връзки за ключове, такса за участие в играта 3 лв.
                              Бяло къмане, а ?! И аз те обичам.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X