Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Влага под седалката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Влага под седалката

    Здравейте,не видях да има такава тема,но от скоро имам един проблем.Карам Фиат Браво 1,2 бензин 2001г.Като цяло съм много доволен от този модел,но от близо месец забелязвам,че в краката под навигаторската седалка е мокро и то доста.Разбрах го като я чистих с прахосмукачка и вдигнах гумената стелка.Взех кух.хартия да попия влагата и ми се стори леко синя и мазна като антифриз.Някой имал ли е този проблем и какво може да е?
    Благодаря Ви предварително! Иво

    #2
    Смяна на радиатора на парното.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Тече ти радиатора на парното или неговите връзки.

      Коментар


        #4
        благодаря ви!!! лесна ли е смяната?

        Коментар


          #5
          как да разбера кое точно?

          Коментар


            #6
            Свеняш и двете.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              сега забелязах,че и в багажника чак има влага.Възможно ли е да е от парното пак и да е тръгнало назад?

              Коментар


                #8
                В багажника по-скоро е конденз, защото там винаги е много по-студено, а от топлото купе влагата си търси най-студеното място за конденз. Затова трябва редовно проветрение там, включително вдигане на кората и рез. гума.

                Иначе проблемът ти не е свързан с това, че двигателят ти е бензинов, затова местя темата в раздела за общи проблеми.

                Коментар


                  #9
                  радиатора ли или казанчето,което се намира към таблото???Самия радиатор ми е отпред до решетката.

                  Коментар


                    #10
                    Колега говорим за радиатора на парното дето е в купето (под таблото), другия радиатор до решетката е за друго.
                    Може по вашио край и казанче да му викате, лошо няма. Та иначе казано, да казанчето. Може да е самото казанче или О-пръстените на връзките му (както казах по горе).

                    Коментар


                      #11
                      Със сигурност проблема ти в радиаторчето на парното или е спукано или о-пръстените са ти заминали.
                      А сигурно и предното ти стъкло е мазно и замъглено.

                      Коментар

                      Working...
                      X