Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с багажника на Фиат Стило мулти вагон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с багажника на Фиат Стило мулти вагон

    Здравейте колеги,

    Имам следният проблем с багажника на Фиат Стило мулти вагон 2003 год.

    Голямата врата на багажника е затворена, а прозореца на самия багажник не може да се затвори. Ако не се затвори, голямата врата не може да се отвори. Забелязах, че чистачката също не работише.

    Реших да проверя зъбчето на прозоречната врата, дали се движи и взе, че се заключи. Сега пък въобще не може да се затвори, зъбчето пречи, като се бърза е така...

    Прочетих за настройката Boot int. беше на off, дадох на on, сега се чува цъкане на гумения бутон на голямата багажна врата и чистачката тръгна (ако въобще има връзка).
    И сега май пречи зъбчето, за да се затвори малкия прозорец и вече да се отвори голямата врата.

    Опитах да се разглобя горната кора на малкия прозорец, не става, рапидките се отстрани, а те са достъпни ако голямата врата е отворена.

    Как мога да върна зъбчето обратно (т.е. да не е щракнато)?

    Как може да се отоври голямата багажна врата аварийно, т.е. има ли нещо скрито, чрез натискане да се отключи (като на другите коли).

    Ако има и други варианти ще съм благодарен да ги споделите.

    п.с. наскоро беше сменян акумулатора, но си работеха нещата.

    #2
    Здравейте колеги,

    Имам следният проблем с багажника на Фиат Стило мулти вагон 2003 год.

    Как може да се отвори голямата багажна врата аварийно, т.е. има ли нещо скрито, чрез натискане да се отключи (като на другите коли).
    - Свали задните седалки за имаш достъп отвътре до задната врата.
    - След това търси аварийния бутон от вътрешната страна на ключалката на задната врата, както е показан на снимката с червената стрелка, натискаш го и вратата ще се отключи/отвори.



    P.S. Снимката е примерна, може да има незначителни разлики в механизма за отключване.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Тоя авариен бутон май е невъзможно да се достигне.
      Съществува, но кората не е прорязана.
      Дано греша.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #4
        Отваряне багажник

        Здравейте, ще ползвам темата за един въпросТ. Багажника на Стило ( спален вагон ) има ли опция за отваряне освен от ключа? Модела е с цяло стъкло.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Има две гадни микроключета под една гума, точно на огромната дръжка на задната врата.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Да и аз така предположих, ама явно са се прецакали, защото не отваря оттам.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              аз си изведох бутон до бушоните и отварям от там защото и моят се прецака
              STILO JTD

              Коментар

              Working...
              X