Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Отделено от "Карти ЕКО"

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007

Отделено от "Карти ЕКО"

Колеги, имам нужда от помощ и се надявам на подкрепа от вас.

Моля няколко колеги, които зареждат редовно и си пазят бележките, да ми снимат по 1-2 бележки от последните 2-3 месеца на зареждания. Няма значение на кой обект е направено зареждането и какво е заредено - бензин, нафта, газ, метан - все тая. Нито има значение сумата. Трябва ми само снимка на бележката с данните от зареждането - дата и час, обект, вид гориво, цената и отстъпката. Там някъде е изписан и номера на картата, но може и да не се вижда. Значи уточнявам, че ми трябват бележки, които са от зареждания САМО С НАШИТЕ КАРТИ, които са показани в началото на темата - сини, с кръглото лого горе вдясно.

Моля да ми изпратите снимки на вайбъра: *** или на електронна поща: ogi28b@gmail.com

Обещавам, че всички данни, които ми изпратите, ще бъдат изтрити след проучването. Правим едно проучване с рекламна цел, но данните, които имаме до момента не са достатъчни и имам нужда още от около 40-50 бележки със зареждания от последните 3 месеца. А силно се надявам до 1-ви март да е готово.

Моля НЕ качвайте снимки в темата, за да не се пълни излишно.

Благодаря ви предварително!

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Благодаря на всички, които ми пратиха копие от бележките досега.

Ама никой ли не зарежда вече? Мислех, че ще получа повечко снимки. Имам нужда още от около 10-на бележки, така че не се притеснявайте да ми изпратите още. Повече няма да навредят. Ако някой от тези, които вече са ми изпратили, имат нови - моля да ми ги пратят, но само ако са от различен обект, а не от същия.

Благодаря ви предварително.

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    За какъв период от време ти трябват, понеже разбрах, че търсиш стари бележки. Редовно си зареждам само на Еко, ще насъбера няколко и ще ти ги снимам.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

И аз останах с впечатлението че се търсят бележки от месец назад иначе изхвърлих 1 от предната седмица.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Извинете ме, че не съм го написал достатъчно ясно. Значи ако имате бележки от която и да е дата в периода от 01.09.19 до 29.02.20 - ще са от полза. Може месец назад, два месеца назад, три месеца назад - няма значение. Ако са отпреди 31.08.19 - вече са твърде стари. Благодаря ви предварително.

Тема: Отделено от "Карти ЕКО"

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •