Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Круиз контрол на Стило 1.9 m jet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Круиз контрол на Стило 1.9 m jet

    Здравейте колеги,интересува ме от къде се вкл круиз контрола на Стило 1.9 m jet 120 к.с. 2006г. Колата е с мулти волан,няма второ лостче от лявата страна на волана до това за светлините!

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    А въобще има ли круиз контрол твоята кола?
    Щото ако има, едва ли ключа ще е заврян в багажника. Това, че колата е с мултиволан не означава, че има круиз контрол.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      dabadaba написа: Преглед на мнението
      А въобще има ли круиз контрол твоята кола?
      Щото ако има, едва ли ключа ще е заврян в багажника. Това, че колата е с мултиволан не означава, че има круиз контрол.
      Колега,моята има круиз контрол и знам къде се намира, а тя е 1.9 JTD 116 к.с!
      Питам за модела 1.9 m jet 120 след 2006 г с мулти волан.Мой позната си хареса такава и собственик(продавача) твърди че и има и се управлява от волана.
      Ако не сте наясно(запознат), ви моля да не давате мнения с багажника си!

      Коментар


        #4
        Яно съм сгрешил раздела.Моля темата да се премести в консултации и общи проблеми.
        Съжалявам!

        Коментар


          #5
          Колега на всички коли Стило круизконтрола се намира от лявата страна на волана под лоста за светлините.Ако нямаш такъв лост значи най-вероятно намаш автопилот.
          Прикачени файлове
          Последна редакция от dianko dimitrov; 01.02.2018, 16:16.
          STILO-2003-115 HP-JTD Power
          Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

          Коментар


            #6
            Освен ако е някаква гаражна история изпляскана на волана... :D
            Иначе трябва да има лостче.
            Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

            Коментар


              #7
              Както писах по горе ,имам на моята круиз и знам че има второ лостче от ляво .Харесахме по обява Stilo 1.9 m...jet 120 к.с. UP ROAD 2006г(комби с пластмасови апликации по калниците и вратите), в обявата круиза беше обявен като налична екстра!Попитах продавача защо липсва въпростното лостче на снимката, а той ми каза защото се управлява от волана и ми заяви че ако няма круиз ще отстъпи доста от цената ,а ако има цената е твърда.
              След като ми отговори така, реших че може би има такова изпълнение и затова попитах тук във форума.
              Ще ходим на оглед и ще пиша какво съм видял.
              Последна редакция от valentin_63; 02.02.2018, 11:59.

              Коментар


                #8
                Бъди подготвен че няма да има.Всички търговци са такива.Гледат да те хванат и да омотаят.
                STILO-2003-115 HP-JTD Power
                Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                Коментар


                  #9
                  dianko dimitrov написа: Преглед на мнението
                  Бъди подготвен че няма да има.Всички търговци са такива.Гледат да те хванат и да омотаят.
                  Колата ще влезне в доверен сервиз за проверка и ако се представи добре -тогава кеш!
                  Последна редакция от valentin_63; 02.02.2018, 21:00.

                  Коментар

                  Working...
                  X