Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтиране на фабричен парктроник на КРОМА,какво е необходимо ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтиране на фабричен парктроник на КРОМА,какво е необходимо ?

    Здравейте ,от скоро китайския ми парктроник ,който монтирах преди малко повече от година започна да си пищи безпричинно ,та идеята е да си взема от някоя морга фабричен ,какво ще ми е необходимо ?

    Сензорите и модула ,друго нещо необходимо ли е ? Необходимо ли е някакво обучаване на модула ,комуникира ли си с колата ?

    Някой ,ако е ползвал по-качествен китайски да препоръча ,понеже моя май не беше стока.Освен,че отказа и самото отчитане му беше с известно забавяне,не се случваше веднага ,ами да кажем след 1-2 секунди,които са достатъчни да се блъснеш.

    #2
    Ако е окабелена Кромата би трябвало най-много с мултиекускан да се разреши парктроника ако е забранен. При мен на Стилото си беше plug and play дето се казва. Обикновено тая шашма стои в багажника и там би трябвало да са и буксите, можеш да започнеш от там и ако си окабелен снабдяваш се с модула и датчиците и си ти човека.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

    Коментар


      #3
      Мнения за този парктроник,
      https://www.le-mag.org/Parkmatic-1502
      мога да го взема на 78 лв. ,но идеята е дали ще пасне на вече направените ми отвори на бронята,те са дупчени с фреза 22мм ,а този е с фреза 21 мм

      Коментар


        #4
        Колеги взех въпросния парктроник ,същата боза е .На вид изглежда много по-истински ,датчици са по-масивни,кабелите по-дебели ,но отново не работи коректно.При вкл.на задна има забавяне от 4-5 сек. докато включи и после при самото отчитане е като китайския ,ако караш по-бързо си се блъснал .
        Не си заслужава парите.Лошото е ,че отрязах кабела на пищялката която е в к-т за да го свържа към китайския ми дисплей за да не прекарвам кабел на ново.
        В понеделник ще им звъня да видя дали ще си го вземат ,но едва ли ,предвид ,че отрязах този кабел.
        Замислям се да не е при мен проблема,но то няма какво да объркам,единственото което правя е да му подам плюс и минус от светлините за задна.
        Осъмних се ,че може напрежението да е ниско и затова да се получава забавяне и пуснах директен кабел от акумулатора за проба,е уви същата работа.

        Наиграх се с тия парктроници,май си беше по-добре китайски за 20 лв .същата работа върши ,та даже го няма и това забавяне при включване .

        Коментар


          #5
          Моя колега си монтира Китайски парктроник от 30лв.Има дисплей и звукова сигнализация.Колегата казва че слуша само звука и му върши перфектна работа!
          Преди 2-3 дни монтирах на една кола пак Китайски парктроник от 80лв.,само със звукова сигнализация.
          Реално и двата вършат една и съща работа!
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар

          Working...
          X