Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниво на антифриз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Успях не тече вече... Най важно е да не се губи антифриза ама ще се види след 2/3/4 дена Click image for larger version

Name:	IMG_20181108_171609.jpg
Views:	1
Size:	155,9 KB
ID:	2098025
    И махнах капачката запуших с дланта и дадох яко газ и поседях мляко така няма да надува нищо банков

    Коментар


      #32
      Ми супер, ай карай не бой се.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Ми супер, ай карай не бой се.
        На кара 2 дена и пак започна пак може да се натегне скобата...
        Дайте идея за няква добавка стоп теч... Хадо примерно

        Коментар


          #34
          Аз съм ползвал на Xenum на предни коли, белгийски са и доста добри, но трябва да си сигурен, че всичко по охладителната ти система работи коректно, водна помпа, термостат и че нямаш дори и малки запушвания, щото може да стане страшно. Така щях да прегрея старото Типо щото все нещо от някъде течеше... и като му налях добавката спря да тече ама запуши и други неща.
          Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

          Коментар


            #35
            Аз съм ползвал на Xenum на предни коли, белгийски са и доста добри, но трябва да си сигурен, че всичко по охладителната ти система работи коректно, водна помпа, термостат и че нямаш дори и малки запушвания, щото може да стане страшно. Така щях да прегрея старото Типо щото все нещо от някъде течеше... и като му налях добавката спря да тече ама запуши и други неща.
            1 термостат и помпа за нови както и антифриз....
            Всичко си е ок не загрява даже е все на 60/70 градуса.... Освен ако не е те хване задръстване...
            2 смених скобата и засега спя... Едно време за нафтата така съм брал яд с нова скапана скоба

            Коментар

            Working...
            X