Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сваляне на арматурното табло на фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Click image for larger version

Name:	poprawka.jpg
Views:	1
Size:	324,9 KB
ID:	2095305

    Коментар


      #17
      Виж тази снимка.В лайняно жълто е показано мястото на въпросното ЕКУ.
      https://www.fiatforum.com/attachment...p;d=1424390947
      Написали са го като "Air Bag control unit"
      Да беше закарал колата на майстор вместо да задаваш тъпи въпроси до безкрай!
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #18
        Точно там с/у стрелката
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар


          #19
          ivan_pop написа: Преглед на мнението
          Виж тази снимка.В лайняно жълто е показано мястото на въпросното ЕКУ.
          https://www.fiatforum.com/attachment...p;d=1424390947
          Написали са го като "Air Bag control unit"
          Да беше закарал колата на майстор вместо да задаваш тъпи въпроси до безкрай!
          Недей така към колегата - аз адмирирам всеки който е решил да си поизцапа ръчичките , а и някоя стотинка може да му остане така , а може и обратното да се получи .
          koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

          Коментар


            #20
            Константинов написа: Преглед на мнението
            Недей така към колегата - аз адмирирам всеки който е решил да си поизцапа ръчичките , а и някоя стотинка може да му остане така , а може и обратното да се получи .
            Съгласен съм!Ама той колегата иска всичко наготово да му се даде!Може малко да си поразмърда мозъка и да порови малко в нета!
            OVB X18XE1 седан+ГИ

            Коментар


              #21
              Интересното е, че си ентусиаст, и сваляш таблото, без да задаваш никакви въпроси, изглежда - от раз, а не можеш да намериш една скапана централа, която знаеш къде е.
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                #22
                Час и половина и 2 счупени щипки,все пак съм карал 10г Москвич (перфектна школа)
                Последна редакция от gubami; 17.01.2018, 12:29.

                Коментар


                  #23
                  Ами справил си се чудесно и със времето и със щипките.Сега си търсиш колани комплект с пиропатроните и си готов.Забравих и възглавниците.Има доста коли по моргите от тази марка и ще намериш(за части).Централината както и викат жабите се оправя с поялника.В това съм сигурен 1000% защото Роската от с.Люлин Пернишко ги прави.А има и други капацитети със сигурност
                  198mjet Bravo

                  Коментар


                    #24
                    Час и половина и 2 счупени щипки,все пак съм карал 10г Москвич (перфектна школа)
                    При Москвича са използвани много по-модерни технологии отколкото при Фиата!
                    Би трябвало да можеш лесно да се справиш с Фиата!
                    OVB X18XE1 седан+ГИ

                    Коментар

                    Working...
                    X