Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило гасне в движение и светват 2 лампи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило гасне в движение и светват 2 лампи

    Здравейте! Имам проблем с Fiat Stilo 1.9 JTD 115 к.с. Колата ми гасне в движение. Онзи ден отново угасна в движение. Угасих я и след като запалих пак угасна и така около 10 мин. паля - угасва. Преди да угасне светва лампата за Вода в горивния филтър и лампата за падане на налягането на двигателното масло. На дълъг път нямам проблем, но колата не върви.. Преди около 4 месеца си взех нов акумулатор и проблема спря до онзи ден... Закачена е на компютър няколко пъти, но не дава грешки, коита да са свързани с този проблем. Носена е на ремонт при 5 различни майстора,които смениха какво ли не, но проблема остана.. Това се случва вече от година и половина! Ако някой има идея какво става и може и да ми обясни проблема, ще съм много благодарна!

    #2
    Здрасти хубаво ще е ако си запомнил грешките които е дала да ги споменеш щом гасне на 99% съм сигурен че трябва да има свързана грешка с този проблем.
    За това те съветвам да отидеш някъде на диагностика отново и да си запишеш всичко което дава като грешки поне това а ако разбират хората поне малко повече ще погледнат и други работи.
    От кои град си? Може някои от форума да се отзове.

    Коментар


      #3
      Една диагностика ще подскаже какво и има, моето предположение е проблем с алтернатора.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Регулатор на налягането.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар

        Working...
        X