Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мога ли да сложа на Пунто 1.2 75 бутала от 90 коня?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Как ще го шлайфаш?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #17
      С водна 1000

      Коментар


        #18
        1000 е добре като първа шкурка след тва 1500 до към 2 000 но това не е шлайфане а полиране и е тунинг пиниз
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          #19
          Тогава почвам с 80 или 100 щото вала е много зле,цели пътеки са оставили лагерите

          Коментар


            #20
            Със шкурка не можеш да го изправиш
            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

            Коментар


              #21
              Закарай вала на шлайф.Ако искаш ще ти подаря лагери първи ремонт на глюко чисто нови(бяха ги объркали )

              Коментар


                #22
                Браво колега,ей затова е тоя форум,в олх имам обява двигател и др. За фиат пунто ,на втората снимка има синьо пунто,по телефона също може да ме намериш 0988745134.ако ти трябва нещо за пунто,първо мен питай.лагерите засега не ми трябват,шлайфа на вала,ще ми излезе колкото нов двигател

                Коментар


                  #23
                  Колега,ако наистина не ти трябват,пускай за пловдив,офис автогара еконт,стоимен манолов,0988745134,а пък ако имаш път към пловдив,звънни ,

                  Коментар


                    #24
                    За колегата от хасково,от къде да си намеря регулатор за бензина за повече конски сили,и дали мога да сложа електрически от фиат пунто 2002ра
                    Последна редакция от ; 07.02.2018, 14:29.

                    Коментар


                      #25
                      Не ти трябва да сменяш регулатора. Просто може да излъжеш датчика за температура на входящия въздух че е -40 . Мисля, че 100kOm резистор отговаряше. Ако няма резистор компа влиза в авариен режим. Разкачаш и ламбда сондата.
                      Повече бензин и да вкарваш, няма въздух който да го изгори. Регулатора е като надуе турбото и почне да влиза 2 пъти повече въздух във двигателя
                      В случая с датчика който може да излъжеш - резултата почти мигновена реакция при подаване на газ без замисляне, вероятно няколко коня максимум отгоре, черни пушеци отзад и черни зацапани до прекъсване свещи. Ламбда сондата и за нея май не било полезно.
                      Пробвал съм да излъжа и датчика за температура на двигателя. Там при задаване на студен мотор се качиха и оборотите. Бензина беше толкова много, че двигателя чак се давеше.
                      Последна редакция от slav4o_vt; 07.02.2018, 19:40.
                      FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                      FIAT Punto sx 75 '94

                      Коментар

                      Working...
                      X