Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за LG32LJ610V, карта IRDETO и Булсатком.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за LG32LJ610V, карта IRDETO и Булсатком.

    Питането е относно приемането на сателитната телевизия на Булсатком без техния приемник,а чрез използването на въпросната карта и възможностите на телевизора.Условията мисля,че са налице.
    1.Тунера на ТВ
    Приемане на цифрова телевизия (ефирна, кабелна и сателитна)
    2.CI + 1.3 налично.
    Главната цел е да се елиминира приемника и дистанционното,а не да се гледа безплатно.
    Моля вещите в тази ниша за мнения.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Според техниците на Булсатком било безперспективно.И аз се интересувах тогава(преди 1г.),но казаха,че е минало.Ако някой внесе реална яснота по въпроса ще е много хубаво.

    Коментар


      #3
      На мен ми казаха че за обикновените пакети не ставало,само за HD телевизия
      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

      Коментар


        #4
        Да не би по този начин да не могат да контролират плащанията и затова да си траят?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Няма как да стане - категорично!
          Нито с допълнителен CAM-модул нито по друг начин да се елиминира дистанционното.
          Понеже е обширна тема за по-наташно развитие (при положение, че ТВ-то е Smart), то ще е необходима регистрация, поне, в един от двата форума за сателитна техника.
          Това не е експертно мнение.
          Всичко е на Ваша отговорност.

          Коментар


            #6
            С Булсатком не става !
            Другите два DTH оператора ( MTEL и VIVACOM) предлагат модули .
            Дистанционното на телевизора ще е достатъчно .
            Fiat Multipla 1.6 16v Bipower 2009

            Коментар


              #7
              Друг вариант за преминаване към едно едно дистанционно - универсално програмируемо.
              Това не е експертно мнение.
              Всичко е на Ваша отговорност.

              Коментар


                #8
                До Май бях, техен абонат и категорично не ставаше (за разлика от Мтел и Виваком). Самата карта е заключена към съответния приемник и по никакъв начин не бе възможно използването и, чрез CI модул...
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  Аз ползвам услугата им вече по кабел с Fusion box. Тая кутийка поддържа функцията HDMI-CEC, за телевизор ползвам едно 22'' LG монитор-телевизор. Та телевизора също поддържа функцията, само че там се нарича Simplink. С думи прости: пукам fusion-чето - телевизора тръгва, спирам приемника - телевизора също спира. Дистанционното на телевизора почти не се използва.
                  АКо имаш възможност да не си на сателит, мисля че и при теб проблема ще се реши, ако не лошо...
                  Последна редакция от Hristian_Aleksiev; 26.12.2017, 23:41.
                  Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                  Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря за отговорите до тук. Възможно е наистина смяна на доставчика.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Е то ако ще е само за вкл./изкл. тази опция си я имаше и при старите им (захарници)... От самото им начало я ползвах на стария си Panasonic.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        Категорично Булсат НЕ СТАВА за това.Виж другите два DTH оператора е възможно. Но июбор на DTH оператор в момента не е много рентабилно,освен ако не се намирате на място където няма никаква друга опция !

                        Коментар


                          #13
                          Картите на Булсата са заключени към приемника. Не става дори да вземете карта от един приемник и да я сложите на друг техен приемник, а камо ли в модул на телевизор.

                          Коментар


                            #14
                            Става,аз имам 4,и когато изгори приемник просто отивам и ми го сменят
                            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                            Коментар


                              #15
                              янко написа: Преглед на мнението
                              Става,аз имам 4,и когато изгори приемник просто отивам и ми го сменят
                              Сменят,но настройват картата за приемника.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X