Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Double DIN за Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Double DIN за Крома

    Здравейте колеги,

    Бих желал да ви питам дали някой е монтирал doube din на Кромата си? Ще имам нужда от по-детайлна информация относно модели и начин на свързване.
    Разгледах ги и си харесах нещо наподобяващо GPS-a на колата, но не ми хареса операционната система (Windows). Търся нещо което е с андроид.
    Ако някой колега има опит, моля да сподели мнение и впечатление, без значение операционната система.
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Здравей,
    Аз не съм монтирал, но гледах това видео

    Забелязах, че бодва някакъв Кан бъс интерфейс допълнително....не знам защо. Дано съм бил полезен , ако не си гледал видеото все още.
    Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
    https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

    Коментар


      #3
      Аз съм монтирал преди време, има в темите надолу доста подробно описание.
      Но и моето беше с Windows.
      Ако ти трябва преходник (пластмасата около радиото) - имам.

      Коментар


        #4
        Immortal написа: Преглед на мнението
        Аз съм монтирал преди време, има в темите надолу доста подробно описание.
        Но и моето беше с Windows.
        Ако ти трябва преходник (пластмасата около радиото) - имам.
        Как беше Windows-кото? Аз ги гледах в Epay и Aliexpress за Кромата, но не съм сигурен че ще са функционални.
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #5
          Ами моето беше добро, Blaupunkt.
          Всичко си му работеше перфектно, звукът беше супер.
          iGo си има за Windows CE, картите са едни и същи, не знам какво точно те интересува, но беше хубава машина.
          За съжаление, като си оправих оригиналната мултимедия, и тази я продадох... Сега ми трябва за другата кола, ама вече този модел не се намира, а не ми се купува куча-марка. А пък марковите са много скъпи.
          Click image for larger version

Name:	WP_20150327_17_21_15_Pro.jpg
Views:	1
Size:	170,4 KB
ID:	2095256Click image for larger version

Name:	WP_20150327_17_22_13_Pro.jpg
Views:	1
Size:	141,0 KB
ID:	2095257 Click image for larger version

Name:	WP_20150317_12_54_54_Pro.jpg
Views:	1
Size:	161,1 KB
ID:	2095258 Click image for larger version

Name:	DSC_0033.jpg
Views:	1
Size:	227,5 KB
ID:	2095259

          Коментар


            #6
            Immortal написа: Преглед на мнението
            Ами моето беше добро, Blaupunkt.
            Всичко си му работеше перфектно, звукът беше супер.
            iGo си има за Windows CE, картите са едни и същи, не знам какво точно те интересува, но беше хубава машина.
            За съжаление, като си оправих оригиналната мултимедия, и тази я продадох... Сега ми трябва за другата кола, ама вече този модел не се намира, а не ми се купува куча-марка. А пък марковите са много скъпи.
            [ATTACH=CONFIG]104539[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104540[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]104541[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]104542[/ATTACH]
            Много добре изглежда. Ще си харесам модел и ще действам. Иначе проблем при свързването имаше ли ?
            Grande Punto 1.3 75 hp
            Croma 1.9 Multijet 150 hp

            Коментар


              #7
              За много години на всички!


              Тези дни съм се зарибил отново по тия MP5 плеъри. GPS, Multimedia в double din размер, пасващ перфектно на таблото на колата:
              https://www.aliexpress.com/item/7021...460.0.0.aTx0ZX
              само 84$ направо си е подарък.


              Някой знае ли как е на звук? Интересува ме качество, не толкова сила. Говорителите ще ги сменя някой ден (аз имам само предни, та ще сложа задни и може би суб, но по-нататък) и ако е качествен звука мога да добавя усилвател, но ако е боклучав звука няма оправия...

              ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

              ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

              Коментар


                #8
                Май никой не е имал вземане даване. Поръчах и ще видим как е

                ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

                ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

                Коментар


                  #9
                  Lyubcho88 написа: Преглед на мнението
                  Май никой не е имал вземане даване. Поръчах и ще видим как е
                  Малко късно виждам...
                  Ами, четох в едни руски форуми, че са с много смотан чип (усилвателя), и свирят като ВЕФ. Но лесно се сменял чипа с някакъв по-хубав и звукът ставал както трябва.
                  Ще кажеш как е като дойде.

                  П.П. Сетих се, не е във форуми, а в ютуб. Чети коментарите отдолу, дано разбираш руски:
                  https://www.youtube.com/watch?v=a_569AeLf10
                  Последна редакция от Immortal; 08.01.2018, 00:03.

                  Коментар


                    #10
                    [QUOTE=staik;1353162Иначе проблем при свързването имаше ли ?[/QUOTE]
                    Никакъв.
                    Изключвам едното, включвам другото.
                    Същите букси, същата подредба.

                    Коментар


                      #11
                      Качеството на тея китайки съм убеден, че ще е зле. За 200 лв втора употреба има пак двоен дин, ама да е марка ще има поне звук. Там обаче нямаш wi-fi, а на някой няма дори блутут, тай че за тея пари се примиряваш с китаеца дето си го поръчал.. Дано все пак да бъркам за качеството, ама като се сетя от руския пазар колко китайци купувах едно време, на външен вид всички бяха различни, иначе всичките свиреха еднакво.

                      Коментар


                        #12
                        Клипчето е на по-ниския модел 7020G, а този който поръчах от моя линк е 7021G. Изгледах много клипчета и бъговете са с 7020 модела. Беше ме страх дали няма да насича и забива тъча, но поне по ревютата върви мазно.

                        Вярно е всеобщото усещане, че щом е китайско е боклучаво, но не са и кой знае колко очакванията. За 132лв, каквато сума платих имаме: таблет, който може да плейва видео, музика и FM, има USB, TF card, bluetooth за връзка с тел, задна камера и GPS - хохо изглежда нереално просто. Ако звука е добър, а усилвателите калпави не би следвало да е проблем, защото мога винаги да добавя външен усилвател.

                        Като дойде ще дам мнение

                        ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

                        ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

                        Коментар


                          #13
                          За 130 лева да очакваш звук или всичко да му работи е доста наивно. В коментарите на клипа руснаците добре са го казали: Както и да го въртиш, китайското ла_но си остава китайско ла_но!

                          Коментар


                            #14
                            Имаш право, но на този етап не ми се инвестира в нищо голямо.

                            ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

                            ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

                            Коментар


                              #15
                              Не съм много на ти с руския, но тука има разни доработки
                              https://www.drive2.ru/l/470862282256023700/
                              TDA сигнален чип и Pioneer крайно стъпало, което не е никак зле

                              ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

                              ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

                              Коментар

                              Working...
                              X