Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Sedici парното духа студено и топло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Sedici парното духа студено и топло

    Здравейте голеги,
    от скоро имам проблем с парното на Sedici-то. От шофьорската страна не духа студен въздух, а от страна на пасажера си духа топло и по този начин доста трудно се затопля купето. Също така и спря да духа всякакъв въздух към краката. Автомобилът е с климатроник.Някой може ли да ми даде идея на какво се дължат тези проблеми и как мога да ги отрстрана, че зимата ще гризна дръвчето. Поразчетох се из формума, но не успях да намеря подобна тема, а ако съм я пропуснал, моля да ме извините!

    #2
    проблем с управленшето на клапите има.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Много благодрая за отговора, а някой знае ли как бих могъл да стигна до тези клапи? Предполагам, че трябва да сме смъкне цялото табло или направо да я оставям в сервиз и да чакам да ме обръснат.

      Коментар


        #4
        http://suzukibg.com/forum-suzuki-16....0c760aaef20bdc Регистрирай се и си задай въпросът тук.Във фиатският форум според мен няма кой да ти отговори нищо повече освен че имаш проблем с клапите.Весели празници.
        Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

        Коментар


          #5
          milen11 написа: Преглед на мнението
          http://suzukibg.com/forum-suzuki-16....0c760aaef20bdc Регистрирай се и си задай въпросът тук.Във фиатският форум според мен няма кой да ти отговори нищо повече освен че имаш проблем с клапите.Весели празници.
          . Сега видях че вече си задал въпрос в Сузуки форума и са ти отговорили.Интересно ми е каква излезе грешката в климатроника.
          Последна редакция от milen11; 22.12.2017, 21:13.
          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

          Коментар

          Working...
          X