Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт ГНП Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонт ГНП Русе

    Здравейте колеги имали други освен сервизите на Цанко и Милен да ремонтират нафтови помпи в Русе.За Сливо поле знам.Знам няколко други сервиза ,но всички ги носят при тях.Отделно при Цанко доколкото знам вече синът му ги прави и чувам колкото добри толкова и лоши отзиви.Но всички са от преди години.Дали вече са се научили кое как се прави.

    #2
    Е, че ти ако си в Ряхово, то Сливо Поле ти е отсреща. Изобщо казано всеки Бош сервиз би трябвало да може да ти я оправи, ако е Бош, ама мен ако питаш, занеси я, където ги носят всички. Не ги носи при разни синове, внуци и пр.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #3
      Темата е за ключ.

      Коментар


        #4
        Темата е за ключ.
        Що?!
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #5
          Защото знам къде ще се носи колата.

          Коментар


            #6
            Ми сподели с колегите, но ония двамата в сливо поле най добре щяха да ти свършат работа.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Ще я нося при Милен .Ония в Сливо поле ги познавам ,но винаги са имали много работа когато съм звънял.

              Коментар


                #8
                Ще я нося при Милен .Ония в Сливо поле ги познавам ,но винаги са имали много работа когато съм звънял.
                Чичо Паци е N1 и никога не е отказвал работа, освен ако има някаква има причина !

                Коментар

                Working...
                X