Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Ще оборудвам апартамент от 0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мерси много за съветите, знам за фугата, ама зависи шефа как точно от дизайн гледна точка ще реши да стои мивката и за това трябва да съм подготвен...

    Коментар


      Правилното решение е просто да си вземеш правилно свредло за керамика. Едно такова:

      И с него ще пробиваш плочките като дърво. Без значение дали си близо до фуга, без да се страхуваш да не я счупиш и всякакви такива неща. Директно с винтоверта. И след това с бормашна / перфоратор довършваш.
      Последна редакция от BO; 03.07.2018, 23:50.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        7-8лв е комплекта 5 свредла, единичните Бош май бяха по толкова.

        http://www.raider.bg/c/svredla-za-stklo-380
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          Шест месеца по-късно, имам монтирана кухня с плот от технически камък, сега трябва да подвържем плота и фурната, да залепим мивката
          С тия темпове, живи и здрави, до две... ба, може и три години да сме готови...
          За момента ситуацията е тази:

          Click image for larger version

Name:	20181106_135319.jpg
Views:	1
Size:	230,4 KB
ID:	2098017
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            Определено не бързате... Само да не изгние ПДЧ-то, докато се нанесете :D
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              D. Stanev написа: Преглед на мнението
              Шест месеца по-късно, имам монтирана кухня с плот от технически камък, сега трябва да подвържем плота и фурната, да залепим мивката
              С тия темпове, живи и здрави, до две... ба, може и три години да сме готови...
              Колко е дълга тази кухня и колко пари струва, без ел. уредите? Може и на ЛС.
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                Сега загледах, че си нямаш ключове и контакти.

                Schneider Sedna graphite много добре ще лепне на тъмната стена и са с хубаво качество.
                Около 15 лв. бройката в зависимост от механизма>
                Прикачени файлове
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  Не е ли твърде скъпо - 15 лв за ключ, сравнено с около 20 лв за сензорен + дистанционно?

                  Коментар


                    Този сензорния нещо не ме грабва като усещане, иначе цената му е много добра.
                    Тез класическите все пак са шнайдер, доказано здрави са, в приятен цвят и много мазен механизъм. Ако тези ти се виждат скъпи, не знам дали си засичал серията им Unica, в която има едни дървени, каменни и стъклени рамки, които са по 50 лв., като това е цена само за рамка, механизма е отделно Но са готини мамка им. На мен ми е малко професионално изкривяване от бившето работно място, понеже ги продавах тея шитаци и като вляза в стая, първо гледам контактите и ключовете каква марка са :D
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      Не ми се вижда рационално 15 лв за един ключ
                      Това с истанцинно и цветно регулиране е по може
                      Аз има купени 5 с регулиране още преди време и сега ще ги слагам на вилата
                      все едно съм знаел че ще си има и друга къща
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        Сензорния ключ е много як, но за съжаление вече съм купил бели. За осветлението е двоен, понеже от там е подвързана и лед лентата под шкафовете.
                        Към колегата kosta - размера на кухнята е на дългата стена на ниво плот 270 см (до хладилника), на късата (до дългия плот) 135 см. Общо за кухнята без плота цената е 3465 лева. Цената на плота е 1760 лева (технически камък). Долните шкафове са с врати от МДФ с боядисване, а горните са ПДЧ. Долния плитък ред шкаф с буквичките се води принт и се наложи да си купим цял лист, но ще голзваме като акцент по другите мебели. Наложи се да ги вкараме понеже в последния момент се отказахме горните да са същия цвят (графит) за да не стане прекалено тъмно. Така принта дойде като своеобразен цветен акцент и приемлив преход от тъмното долнище и светлото горнище. Механизмите са от "хубавите" (каквото и да означава това) по избор на жената с плавно затваряне.
                        Шкафовете решихме да са до горе за да има място за всички скандалци (от опит) като най-отгоре са предвидени нещата които се ползват най-малко, а най-долу тези за ежедневна употреба.
                        Дизайна е изцяло наш (конструктивно мой, цветово на жената).
                        Последна редакция от D. Stanev; 06.11.2018, 19:32.
                        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                        Коментар


                          D. Stanev

                          Сега гледах пак снимката на кухнята
                          Колега ако вратат ти прави проблем обади се.
                          Красива варата ама знае ли се дали е здрава
                          Май като начало ще ти се наложи да смениш бравата
                          после дръжките е може и обратно -
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            kluchar написа: Преглед на мнението

                            Колега ако вратат ти прави проблем обади се.
                            Вратата (всички врати де) са с покритие от естествен фурнир, боядисвани. Избора ми беше пак от опита, понеже за целия експлоатационен срок на една врата, не е възможно (или почти) да се опази от надиране или други травми, а единствено естествения фурнир е поправим. Производителя ми каза буквално: "ако се прецака покритието, я товариш в опела и ми я докарваш, а аз ти я възстановявам без остатък". За бравите - не знам, ключалки едва ли ще се ползват. Но ще имам предвид твоите услуги и евентуално препоръки.
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар

                            Working...
                            X