Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ъглова планка 90 см. - от къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ъглова планка 90 см. - от къде?

    Трябва ми ъглова планина с приблизителна дълбочина от 80-90 см.
    Някакъв такъв вид:

    Имате ли идея в София от къде мога да намеря, че по масовите магазини са все около 45см?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Наистина едва ли да ги има има щото са дълги и няма да може да се сложи нещо тежко
    Не ти остава друго направиш ако ти се занимава добре да има и нещо като подпирачка
    а това където ще е на стената да е по широко
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      С такава дължина едва ли ще намериш.
      Вариантите са, да се направи, като отдолу се слага подпора, достатъчно здрава, за да не се огъва. Другият вариант е въженце отгоре, също достатъчно здраво, за да не се скъса.
      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

      Коментар


        #4
        виж във фирмите за климатици
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Това няма ли да ти свърши работа.
          http://obobettermann.bg/kts-kabelono...-441.html#1763
          Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
          Chevrolet Aveo

          Коментар


            #6
            Това последното не е ли под наклон? Демек като си сложа кашона отгоре, то все ще ми пада на главата.
            Върху двете стойки няма да стои нещо тежко. Грубо ще трябва да носят около 20кг.
            За сега май не намирам готова планка, а ще трябва да взимам нещо готово около 40см и да я удължавам някак си. За сега съм се спрял на два рафтоносача по 1м и да ги закрепя с едни болтове за Г-образната планка. Някакви от този вид:
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Това последното не е ли под наклон? Демек като си сложа кашона отгоре, то все ще ми пада на главата.
              Не е под наклон.
              Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
              Chevrolet Aveo

              Коментар


                #8
                Сега пак ги разгледах и видях, че долната част е под наклон към горната.
                Но размера им не е ли в милиметри? Демек най-дългата от тях да е 41см?
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  Взимаш два П профила с нужната дължина и ги закрепяш с болтове както тези стойки за климатик:

                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    Нужно ли е планката да е 90 см. Няма ли вариант тя да е 50-60, а рафта който ще стой на нея да е 90? За 50-60 със сигурност ще намериш от фирмите за климатици, и те носят доста над 20кг.
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      #11
                      Аз ли не знам български, или...
                      Планина не е ли земен масив, сравнително висок, балкан, баир и т.н.
                      Това не е ли планка?!?

                      Коментар


                        #12
                        По принцип нямам идея да има рафт между двете планки, а просто да си сложа кашона там. Той е с приблизителни размери 2000х90х50см. Демек тия 90см са му дълбочината и за това търся просто две обикновени планки, които да ги сложа и да си кача кашона. Но май няма да е толкова просто, колкото си го представях.
                        Щях да взема две по 45см и с 2-3 винта да хвана един рафт (ПДЧ) от 80-90см, ама все си представям някой път как без да искам се подпирам на него и заради рамото ще изпроша винтовете от плоскостта.

                        п.п. Безсмъртний, това чак сега го виждам. За това мразя да пиша от телефон, заради тъпите корекции, ама това даже не съм го и забелязал.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          А от няколко дни го гледам, и днес викам - чакай да видя каква е тая планина, 90 см.
                          И си викам - сигурно не е грешка, щото и в заглавието, и в темата така пише...

                          Коментар


                            #14
                            И аз така реших.Че по нашия край е планка, а към столицата да му казват планина.Както на миши опашки при нас,а към столицата свински.Или по нашия край мишките се различават от столичните.
                            Извинявам се за спама.
                            Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
                            Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

                            Коментар


                              #15
                              По темата - на мен едно време в София Kuku ми прави едни подобни големи планки, на които държахме едни тръби.
                              Питай го, макар скоро да не съм го виждал из форума.

                              Коментар

                              Working...
                              X