Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Активиране на светлинна сигнализация при заключване/отключване.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Активиране на светлинна сигнализация при заключване/отключване.

    По някаква причина не ми присветват мигачите когато отключвам/заключвам колата и това ми създава трудности особено от разстояние дали е хванал ключа. Виждам с МЕС че може да се включва и изключва тази функция, както и активиране, дезактивиране на аларма, но ми иска кода от картата която логично липсва. Има ли някакъв друг начин да си активирам сигнализацията или как мога да се сдобия с този код?
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

    #2
    колега,за каква карта и какъв код става дума? И за каква кола? Аз монтирах на кромата ми но не ми е искало кодове и карти

    Коментар


      #3
      карта с 4 цифров код. Ползва се и при авариино палене при него.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Като си купиш колата (нова) и ти дават код карта с електронен код от 5 цифри, който ти е нужен за препрограмиране на ключове и включване и изключване на някои функции, аз не съм монтирал нищо то си е заводски монтирано, просто софтуерно е изключено, но за да бърникаш там ти иска този код. Колата е подписа.
        Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

        Коментар


          #5
          5 цифри? Намери някой да бръкне в компа и да ги извади. В bsi ги има.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Да 5 са. Ми точно такъв човек търся ама... Какво е bsi?
            Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

            Коментар


              #7
              По някаква причина не ми присветват мигачите когато отключвам/заключвам колата и това ми създава трудности особено от разстояние дали е хванал ключа. Виждам с МЕС че може да се включва и изключва тази функция, както и активиране, дезактивиране на аларма, но ми иска кода от картата която логично липсва. Има ли някакъв друг начин да си активирам сигнализацията или как мога да се сдобия с този код?
              Колега, къде в МЕС го намери активирането? Аз съм с Идеа и претърсих всяко меню МЕС 3.6

              Коментар


                #8
                Не помня вече точно, но в едно от двете беше:
                Body - > Can monitor - > Lock/unlock turn light signalisation;
                Body -> Can setup, Proxy alignment - > Lock/unlock turn light signalisation.
                Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

                Коментар


                  #9
                  Click image for larger version

Name:	turnlights.jpg
Views:	1
Size:	323,0 KB
ID:	2095348 _ Body computer - настройки - ...

                  Коментар


                    #10
                    Обаче това дето съм го пуснал е за Крома (и при Стило е същото).
                    За Идея обаче няма подобна опция, не знам защо, сигурно ползват различен боди-компютър.
                    Последна редакция от Immortal; 04.02.2018, 22:08.

                    Коментар


                      #11
                      На моята Идеа няма инсталирана аларма и всякакви настройки, свързани с аларма не се появяват. Очаквам скоро да се появи една Идеа, която и мигаха мигачите и ще я проверя с МЕС-а

                      Коментар


                        #12
                        Понеже продължава да ме човърка тая пуста липса на премигване при заключване/отключване, има ли начин да се вземе сигнал от централното и да се бодне към мигачите?
                        Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

                        Коментар

                        Working...
                        X