Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се настройва газов инжекцион?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се настройва газов инжекцион?

    Така , колеги моля ви за нещо малко глупаво ,но предпочитам така от колкото ходене по майстори , колата е Мареа 1.8 с Газов инжекцион АG Compact ,мисля че се води Полски Зенит , първоначално колата имаше проблем с бензина сутрин пали мирише тресе някакви секунди (5-6) или гасне и на второ палене се оправя като обороти но тръгна ли се дави от бензин мирише и т.нт , цялата работа е от инжекционна който бърка адаптацията като съм му сменил газовите дюзи с не знам си какви изобщо не помня защото ми менеше обороти и колата от година не е претрепвала оборотите .Но мощност има само от 4 до към 5.500 оборота и то не кой знае колко ,усещам как се задавя и при пускане на газта колата поеме , при рязка газ никъде я няма дори почва леко да придърпва , разхода е добър но вървене няма , ходих при двама газаджий единия каза нямам кабел , другия тия полските майка**** са си....не иска да го пипа , някой може ли да ми каже точно какъв кабел ми трябва за връзка и горе долу какво се бара , имам винт на изпарителя в центъра му и малко го развих сега е идея по добре но понякога при настъпване изключа ли от скорост ми гасне , благодаря предварително , лесно е да намеря газаджия но какво губя ако сам се опитам да науча нещо !
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Чети това описание как се настройва твоя ГИ!
    http://ru.agcentrum.pl/img/_150255__...re__manual.pdf
    OVB X18XE1 седан+ГИ

    Коментар


      #3
      ivan_pop написа: Преглед на мнението
      Чети това описание как се настройва твоя ГИ!
      http://ru.agcentrum.pl/img/_150255__...re__manual.pdf
      супер точно това ми трябваше , случайно да знаеш какъв кабел трябва ?
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        мисля че се бъркаш в концепцията.
        Имаш проблем на бензин който шашка Зенита. Не обратното. Имаш проблем с налягането на бензина.от там се коригират бензиновите времена което рефлектира върху газовите времена.
        Това еку няма омазване то е тъп контролер който следи за прекъснати вериги.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
          мисля че се бъркаш в концепцията.
          Имаш проблем на бензин който шашка Зенита. Не обратното. Имаш проблем с налягането на бензина.от там се коригират бензиновите времена което рефлектира върху газовите времена.
          Това еку няма омазване то е тъп контролер който следи за прекъснати вериги.
          С две бензинови помпи разлика няма , бензин стига с супер силна струя , регулатора маркуча му е сух , дюзите са сменени за проба, 3 дебитомера резерва , отказах с да се чудя кое е , на диагностика няма грешки , на бензин загрява после работи перфектно но при ускорение се чуди кога да поеме , интересно махам акумулатора слагам го на сутринта и хоп колата на бензин е без забележка това действа понякога ! ?
          FIAT TEMPRA 1.6 75HP

          Коментар


            #6
            fuel injekcion написа: Преглед на мнението
            супер точно това ми трябваше , случайно да знаеш какъв кабел трябва ?
            Имам такъв кабел ама не ми е за продаване.Може да дойдеш да ти направя колата!
            OVB X18XE1 седан+ГИ

            Коментар


              #7
              fuel injekcion написа: Преглед на мнението
              С две бензинови помпи разлика няма , бензин стига с супер силна струя , регулатора маркуча му е сух , дюзите са сменени за проба, 3 дебитомера резерва , отказах с да се чудя кое е , на диагностика няма грешки , на бензин загрява после работи перфектно но при ускорение се чуди кога да поеме , интересно махам акумулатора слагам го на сутринта и хоп колата на бензин е без забележка това действа понякога ! ?
              Нали си говорим за 1.8 16v 113 коня. С еку на хитачи? и викаш го ресетваш с откачане на АБ???!!!
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Ами понякога не всеки път , вечер я гася на бензин и махам акумулатора , сутринта паля и сякаш е нова кола без проблем покарам я няма ядове , после си превключва на газ и на другата сутрин пак всичко е лошо .да с Хитачи 1.8 е ..не знам дали се ресетва но без майтап оправя се колата понякога .
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар

                Working...
                X