Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и препоръки за инверторен климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От 2012 г. се топлим зимата в хола с Фуджи Електрик, само чистим филтрите и до момента, да чукна на дърво, не е мръднал. ПВЦ дограма, няма изолация, югозападно изложение. Климатикът е 12-ка, площта на хола е 24 кв. м.
    Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

    Коментар


      #17
      Ползвам два General 12LMC. Не са нещо невиждано (няма и как да стане в този ценови диапазон), но за парите които са купувани, са доста прилични...
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        Познат вече два климатика си купува на Панасоник, но от високия клас, не им знам модела, имат дори нещо като фото клетка на вътрешното тяло,може да се настрои така че когато няма движение работи по-слабо и обратното съответно,тази екстра икономисвала и то доста. Много е доволен, живее в Варна, а там си е студено зимата.
        За квартира аз бих избрал по-евтин вариант като първоначална инвестиция - зимата на хубав конвектор(несравнима топлина пред климатика), лятото на някой по-евтин климатик.

        Коментар


          #19
          А викаш у Варна е студено, хм странно тука две седмици е кучи студ, а кутринта сестра ми като слезе от автобуса ми разправя че там температурите под 12 градуса не са падали.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            Говоря принципно, не само за в момента, то и Сандански е един от най-топлите градове, ама зимата си е зима. Аз лично климатик(fujitsu от по-старите модели инвертер) ползвам само лятото..ами не ми харесва температурата от него зимата, повече от 20-21 градуса трудно качва и миналата година взех конвектор на Atlantic. Верно малко по-високи са сметките, но поне да има за какво.

            Коментар


              #21
              Малко инфо за колегите,климатикът ще се монтира в събота и е General Fujitsu.Конвектор купих преди две седмици и не върши работа успява за 3 часа нонстоп да постигне 21 градуса, 2000вата е и е хубав.Апартамента е много студен и нещо трябва да върти въздухът.За мен темата е изчерпана и ако модераторите искат може да я заключат.Благодаря на всички включили се.
              Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

              Коментар


                #22
                е къв е тоя хол ,че с хубав 2000в конвектор да не го стоплиш .
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #23
                  Използвам темата на колегата да попитам за мнения за Хитачи. Предлагат ми такъв на добра цена - с около 200лв. по-евтин от аналогично Мицубиши.
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #24
                    Имам две хитачита от около 3 г. и половина - виж ми мнението в първата страница на темата. Очарователно тихи и добре работещи климатици!
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      От Хитачи до Хитачи има разлика, както и от Мерцедес А и S клас. Има Mitsubishi Heavy и Mitsubishi Electric, като климатиците им нямат нищо общо.
                      Хубавите Хитачита са PSA/PSB, другото е среден (RPC) и нисък клас... от сорта на Fuji LMC. Напиши точните модели, защото иначе все едно нищо не питаш.
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #26
                        Моите Hitachi са Model RAC-35WPA / RAK -35PPA. Не ги знам от какъв клас са. Тогава бяха в промоция, купих два и не съжалявам.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #27
                          В крайна сметка днес ми монтираха Mitsubishi MSZ-SF25VE3.
                          Последна редакция от gamma; 03.01.2018, 22:01.
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #28
                            Честито..Нова година,ново бръмчене.Дано греша.
                            Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
                            Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

                            Коментар


                              #29
                              Честито! Но мисля, че MITSUBISHI Heavy SRK25ZS-S / SRC25ZS-S щеше да е по-добър избор.
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар


                                #30
                                Каквото-такова! Все пак ще е по-добре от SANG или NEO (и подобни).
                                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                                Коментар

                                Working...
                                X