Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-големи дискове от Купе на Брава??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По-големи дискове от Купе на Брава??

    Колеги, решил съм да монтирам дискове от Купе 1.8 на Брава 1.6. Единия вариант е да взема шенкелие от Купето и да набия главините от Бравата в тях. Другия е с планки да сложа апарарите на моите шенкели. Обаче тук вече въпроса е как? Имам как да си ги направя, но дали ще е удачен вариант? Моля за мнения и съвети

    #2
    тъси от браво 1.8 по безболезнено ще е
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Или от Мареа 20V - Ако те интересуват имам пълен к-кт в перфектно с-ние.
      koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

      Коментар


        #4
        Там е работата че взех вече от едни купе направо задни и предни. Задните ги монтирах без проблем, но предните ме тирмозят. А иначе са с добри дискове и наклдки и ще спестя от покупка на нови.

        Коментар


          #5
          не пасват на шенкела нали?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Ми то е писано много пъти защо не стават, като не четат ще го научат по трудния начин.
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Ами аз отгоре съм написал че едини вариант ми е да взема шенкели от купе. Демек съм видял вече че аппаратите не стават на моите шенкели. Но дали ще са еднакви отворите за лагер-главината за да пренабия моите в шенкелите от купето?

              Коментар


                #8
                ми аз за това ти написах че от 1.8 е по безболезнено.
                Амортисьорите дали ще паснат после?
                каретата дали са същите?
                носача ще го закачиш ли?
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  На пръв поглед Купето изглежда че е на Типо платформа, също като Бравата. Хайде за каретата ще го измисля някак, амортисьорите мисля че пасват но за носача не се бях сетил. Тя колата сега е в сервиз за подготовка за боя, та няма да работя по нея скоро, но така или иначе имам апаратите, дискове и накладки. Ще взема само едни шенкели и ще пробвам пък ако стане, стане. Ако не се получи поне ще се знае та някой друг ако иска да го прави това да не се вкара в приключения.

                  Коментар


                    #10
                    Ми нито амортисьорите ще станат нито шенкелите. А и не е на типо платформа.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X