Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с кабелите на свещите - Брава 1.4 12V/80к

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с кабелите на свещите - Брава 1.4 12V/80к

    Здравейте,

    Опитвам се да сменя свещите, но запецнах още при ваденето на кабелите, не помръдват. Страх ме е да не се скъса нещо, все пак е на 20 години. Въпроса ми е, има ли някакво откопчаване, усукване, подсигуряваща скоба? или да дърпам смело и каквото стане?

    Колата е Брава 1.4 12V/80к.

    Благодаря.

    #2
    Дърпаш и сменяш свещите и кабелите щом не знаеш кога са сменяни.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Мерси, но дано оцелеят кабелите. Свещите са поне на 30 000 км, кабелите сигурно са си оригиналните.

      Коментар


        #4
        за кво да отцеляват. те са умрели отдавна.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Нищо им няма на кабелите моите два са оригиналните,един е от голф 2 защото го скъсах като го вадих а четвъртия е от неизвестна кола него го скъсаха в сервиз. Може малко да ги позавъртиш наляво-дясно държейки долу ниско на гумата и дърпането в никакъв случай в края на гумата или кабела.
          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

          Коментар


            #6
            И при мен беше зор да ги извадя, със завъртане в двете посоки по малко се извадиха, направо бяха като заварени за главата.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар

            Working...
            X