Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на лаптоп.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за покупка на лаптоп.

    Здравейте , колеги.
    Искам да си купя нов лаптоп ,но понеже не разбирам много бихте ли предложили някакъв модел до към 600 лв. Ще се използва предимно за интернет , филми , музика най-вече.
    Благодаря ви предварително.

    JTD Power 4ever

    #2
    За половината сума ще си вземеш запазен или реновиран лаптоп от висок клас. Има доста фирми, предлагащи такива, чичко Гугъл ще ти помогне☺
    Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
    FIAT PUNTO 2 (18

    Коментар


      #3
      Може , но не знам какво точно да гледам. Аз пак мога да ги дам тия пари, но да знам , че си заслужава цената. Не знам дали няма да е завишена и откъде да си взема качествен втора ръка

      Коментар


        #4
        Аз също съм ЗА секънд хенд висок клас лаптоп, отколкото нов "мъртвороден". Бих заложил на Acer, в момента съм с поредния от тази марка, адско куче - претърпя една дузина падания и макар с изпочупени ъгълчета на капака действа безотказно вече 8 години. При високия клас лаптопи шасито, охлаждането, захранването и въобще сглобката е значително по-добре направена и са по-ремонто пригодни.
        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

        Коментар


          #5
          За цена до 600 лв може да си вземеш нов лаптоп без ОС.
          Но казваш, че не разбираш, затова виж някой, който разбира и ще ти помогне в избора.
          За същите пари може да си вземеш лаптоп втора употреба, с по-добри характеристики, но пак ще е без ОС и пак ще ти трябва някой, който да инсталира това-онова...
          Иначе, ако държиш да се справиш сам и да е нов, гледай да има повече места за флашки
          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

          Коментар


            #6
            За толкова пари имаш два избора-нов "абсолютна гробница" или висок клас втора употреба. Ако избереш нов, за тази сума ще вземеш чепато дърво, с умрял от скръб процесор, не повече от 4GB RAM памет и матрица на екрана от най-долнопробните, всичко това гарнирано с най-смотания възможен изцяло пластмасов корпус. При втората употреба, за толкоз пари има страхотни машини от бизнес клас, които са на светлинни години напред. Там може да се вземе доста приличен процесор, 4 или 8GB памет, прилична матрица, магнезиево шаси и дори машина изцяло сглобена в Япония.

            Ако ще вземаш нов, изчакай черния петък тая седмица, та с намалението, да вземеш нещо малко по-прилично за тия пари.
            Последна редакция от DJPOPA; 20.11.2017, 22:27.
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #7
              За уиндоуса мога и сам да си го инсталирам. Но от хардуер си нямам много идея. Засега за втора ръка обмислям Леново t520 , поне за тия пари по-добро не виждам от втората.

              Коментар


                #8
                Зависи към какъв размер на екрана се целиш. Защото ей това DELL-че не е никак зле и е с лицензен Windows 10 Home, i5 процесор, 8GB памет, 128GB SSD, USB3.0 портове, HDMI........, но е 13,3 инча:

                http://www.kvantservice.com/Kompyutr...tude+3330.html

                Иначе, ако можеш да отделиш още малко бюджет, ей това Леново кърти мивки с четириядрен i7, SSD и т.н.т.

                http://www.kvantservice.com/Laptopi_detaili/Artikul_11600_ThinkPad+W520.html
                Последна редакция от DJPOPA; 21.11.2017, 00:03.
                Dacia Duster 1.6 4WD

                Коментар


                  #9
                  Не знам тия пласико какво точно предлагат и как ги бива като коректност, но гледам, че са във Варна. Иначе не мисля, че е проблем и 7-10 лв доставка с куриер, от доказано точни хора в предлагането на втора употреба.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Ако става въпрос за коректност, за мен номер 1 са "Ардес". Предимно от тях си пазарувам такъв род техника, защото дават 30 дневен тестови период, в който можеш да върнеш покупката, без да им дължиш дори обяснение и веднага ти връщат парите. Тази година купих от тях един десктоп компютър Леново с лицензен Windows. Няколко дена си играх с него, но нещо не ме накефи, много мудно работеше. Занесох им го и си го взеха веднага. Много неща съм купил от Ардес-само тая година са лаптоп с лицензен Win10 и докинг станция, нов монитор, смартфон и една торба кабели+компоненти. Цените им не са най-ниските, но са коректни и това е най-важно за мен. Сервизът им е също на ниво.

                    При втората употреба съм фен на марката FUJITSU. Имам такъв лаптоп и десктоп конфигурация+монитор. Всичко работи перфектно.
                    Dacia Duster 1.6 4WD

                    Коментар


                      #11
                      За толкова пари имаш два избора-нов "абсолютна гробница" или висок клас втора употреба. Ако избереш нов, за тази сума ще вземеш чепато дърво, с умрял от скръб процесор, не повече от 4GB RAM памет и матрица на екрана от най-долнопробните, всичко това гарнирано с най-смотания възможен изцяло пластмасов корпус. При втората употреба, за толкоз пари има страхотни машини от бизнес клас, които са на светлинни години напред. Там може да се вземе доста приличен процесор, 4 или 8GB памет, прилична матрица, магнезиево шаси и дори машина изцяло сглобена в Япония.

                      Ако ще вземаш нов, изчакай черния петък тая седмица, та с намалението, да вземеш нещо малко по-прилично за тия пари.
                      Та така викам и аз....

                      Коментар


                        #12
                        Изчаквам черния петък и ако няма нещо сносно определено ще е втора ръка.

                        Коментар

                        Working...
                        X