Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви чистачки да си взема?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз преди 1 месец и малко си купих от кауфланд валео на цена 15 лв. мисля,че бяха за брой и имат накрайник за кромата ,за сега чистят много добре и са много тихи.Банани са и преди съм карал валео и мисля,че са супер.

    Коментар


      #17
      Аз също по едно време се бях засилил да купувам скъпи чистачки BOSCH за Кромата, обаче няколко човека, включително и хората, които продават в единия магазин за авточасти ми казаха, че пак не е гаранция, че ще изкарат дълго и затова се отказах. Просто си сменям само перата щом почнат да не чистят хубаво или почнат да прескачат и скърцат, горе долу на всеки 5-6 месеца. Дано BOSCH-а при колегата изкарат дълго и да си оправдаят парите
      Последна редакция от valtera_; 04.12.2017, 16:35.
      Fiat Croma 1.9 16V MJet

      Коментар


        #18
        K-classic (кауфланд) по 5-6 лева бройката карат по 2 години при мен... Не са банани. 50-100 лева за чистачки не бих дал никога... По-добре да сменя някой носач
        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

        Коментар


          #19
          Punto_II_HGT написа: Преглед на мнението
          K-classic (кауфланд) по 5-6 лева бройката карат по 2 години при мен...
          А при мене 1-2 месеца. Има едни Ауто Практик с графитени пера, е те са ужасТни !!!
          Dacia Duster 1.6 4WD

          Коментар


            #20
            Аз не виждам къде е уловката, чистачка да струва 50+ лева, при положение че и евтини и скъпи се правят по един и същ начин! Е*ати и бошовете - "гума с арматура", слагай там някви по размер и си свиркай!

            Коментар


              #21
              След някое време като си обновите автопарка ще разберете защо да давате по 50 лв за чистачки. И аз гледах тъпо като от мерак за алфата купих чистачки на бош за 40 лв. и то се оказа че захвата няма нищо общо.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар

              Working...
              X