Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверка на вътрешни накрайници?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проверка на вътрешни накрайници?

    Здравейте, колеги!
    Тези дни смених външните накрайници, даже и реглаж минах. И сега за моя радост, като минавам през павета/разбити/ има едно потропване отляво,което преди явно не съм чувал. Имам гадното усещане, че е вътрешен ляв накрайник/при педалите го усещам/, как да го проверя този накрайник? Също да попитам и за проверка на тампона на макферсона/въпреки,че е на 2 год/, носача ми е нов. Тампоните на щангата съм ги сменявал преди 2 год. ама едва ли,но дано са те, тропането е много ритмично и динамично.

    П.П Понеже съм новобранец, не се сетих да проверя вътрешните накрайници, при демонтажа на външните. Ама както казва мама,"Бързата кучка,слепи ги ражда!".
    Последна редакция от Papi___; 15.11.2017, 14:15.
    Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

    #2
    Пропуснах да кажа, че тропа най-много когато гумата "пропадне" в дупка, тогава е най-отчетливо.
    Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

    Коментар


      #3
      Подемник имаш ли?
      Без него нищо няма да провериш. Иначе се хващат двата накрайника и движиш хоризонталто ляно дясно ако има луфт ще го осетиш.
      Аз обаче повече си мисля за амортисьор.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Амортисьор или тампон на амортисьота? Сменял съм ги преди 3 год. видимо са добре, съскат си, не са изтекли. Нямам подемник.
        Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

        Коментар

        Working...
        X