Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относто смяна на автоматична скоростна кутия с ръчна на ФИАТ БРАВО - Възможно ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относто смяна на автоматична скоростна кутия с ръчна на ФИАТ БРАВО - Възможно ли е?

    Здравейте!

    След много неуспешни опити да намеря сервиз където на някой да му се занимава (респ. да има възможност) да направи диагностика и отремонтира автоматична скоростна кутия на ФИАТ БРАВО SX Бензин 1.6 '1999 ми мина през главата варианта да я заменя с обикновенна - ръчна, каквито за този модел мисля че в България има много.
    Въпросът ми е - дали е възможно и някой може ли да бъде така добър да ме насочи към сервиз извършващ подобна услуга за района на София?

    Благодаря предварително!
    Driving Lancia Lybra 1.8 VVT.
    Driving old FIAT Bravo SX Automatic - when works.

    #2
    Проблема е че има разлика в блоковете на моторите за автомат и ръчка
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Благодаря! И това прави такава операция невъзможна? Или трудна / скъпа / безмислена ?
      Driving Lancia Lybra 1.8 VVT.
      Driving old FIAT Bravo SX Automatic - when works.

      Коментар


        #4
        Определено второто - мога да го направя но ще излезе повече от колата . Провери в моргата на ул . " Нешо Бончев " в Орландовци - миналата година имаха и мотор и скорости 1,6 . Успех !
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар


          #5
          Отново благодаря! И само да съм сигурен, че съм разбрал - ако намеря и двигател и скорости - ще стане, така ли?
          Driving Lancia Lybra 1.8 VVT.
          Driving old FIAT Bravo SX Automatic - when works.

          Коментар


            #6
            да ще стане. Имаш лично съобщение
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X