Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам запитване някой дали е регистрирал Испански автомомил в Бг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам запитване някой дали е регистрирал Испански автомомил в Бг

    Задравейте
    Искам да купя бус с испанска рег.
    На кратко казано буса е купен там от българин който го пратил в българия на свой роднина и сега той го продава но се води по застраховки и прегледи в Испания на човека който е там.Може човека който е тук да ми го продаде и всичко да е наред, да не се окаже краден или запорирам. Имам снимки на който е отписан от Испания и най различни други талони сер. Документи и др. Някой сблъсквал ли си е в такава ситуация и какъв е редът след това.
    Блогодаря предварително

    #2
    Как тъй хем е отписан от там, хем си има испански номера?

    Иначе няма начин да ти го продаде друг, освен собственикът по талон. Не знам дали в Испания се изисква нотариална заверка на договорите. Ако е като у нас - няма начин, освен евентуално с пълномощно на трети човек, но пак зависи от испанските правила.
    Ако е като в Германия, трябва да се направи един договор за покупко-продажба на испански, и ти да си го регистрираш тука директно.
    Последна редакция от Immortal; 13.11.2017, 10:30.

    Коментар


      #3
      Immortal написа: Преглед на мнението
      Как тъй хем е отписан от там, хем си има испански номера?

      Иначе няма начин да ти го продаде друг, освен собственикът по талон. Не знам дали в Испания се изисква нотариална заверка на договорите. Ако е като у нас - няма начин, освен евентуално с пълномощно на трети човек, но пак зависи от испанските правила.
      Ако е като в Германия, трябва да се направи един договор за покупко-продажба на испански, и ти да си го регистрираш тука директно.
      Мерси все пак но се отказах, много съмнителна сделка взе да става.

      Коментар

      Working...
      X