Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ при избор на конзола за игра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ при избор на конзола за игра

    Искам да взема конзола за игра. Само, че не знам коя е по-добре. Спрял съм се на две: PS4 Pro 1T и Xbox One S. Конзолата ще се ползва само с оригинални игри. Дайте съвет.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Миналата коледа и аз много се чудих и се бях спрял на PS4, само че после реших, че домашните ще пострадат много и не взех нищо.

    Коментар


      #3
      Брата наскоро ходиха в Турция и от там им взел PS4 били уж по евтини
      има с различни честоти процесори и памет
      Сина игра на такава и каза че по добре е дъно с хубав процесор по добре
      дисковете нещо ги преправя и работят на рс
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        PS4, разбира се По-добра е като хардуер
        Последна редакция от xaerial; 13.11.2017, 10:13.

        Коментар


          #5
          Цените на дисковете на новите игри са доста .
          Самата игра ако сега трябва да копувам на сина за подарък няма как да стане.
          Излишно даване на пари.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            z_sutrov написа: Преглед на мнението
            Искам да взема конзола за игра. Само, че не знам коя е по-добре. Спрял съм се на две: PS4 Pro 1T и Xbox One S. Конзолата ще се ползва само с оригинални игри. Дайте съвет.
            Аз бих предпочел PS4, заради по-добрият хардуер и повечето ексклузивни заглавия, които излизат само за тази платформа и не могат да се играят другаде. Не знам защо си се насочил към Pro модела, но ако нямаш и 4К телевизор то определено не си заслужава. Разликата в парите между Pro и Slim може да инвестираш в игри или допълнителен джоистик.

            Коментар


              #7
              Така купува се пс4 про задължително!!!
              Който няма 4к телевизор ще да има сле 2/3 г най много. НО има и друго пс4 про изкарва по добри depth of field (DOF), Anti-aliasing (AA), field of view , resolution , shadows , anisotropic filtering , draw distance and frames per second or (fps)

              Тези който няма 4К телевизор ще играят на 1080п в boos tmode < Това без да е получила самата игра про пач! С про пача ще видиме годните неща в изобилие!









              Коментар


                #8
                Със про пач



                Има и друго пс4 про на VR дави 1080p a нормалния 720 п


                Така сега има и нов X box X той е доста по мощен от про с неговите си 6 teraflop срещу 4.2 teraflop, но какво казаха по огре яките игри на за пс4 х бок е скопен от ексклузиви... За пс4 нямают аналог и са уникално красиви. Както и новия бокс е 500 $ а прото 400 $ мисля инак.

                Коментар


                  #9
                  ето го резултата.





                  PS: леле колко е зле форума не може повече от 3 клипа в пост малеееее резил!

                  Коментар


                    #10
                    kluchar написа: Преглед на мнението
                    Брата наскоро ходиха в Турция и от там им взел PS4 били уж по евтини
                    има с различни честоти процесори и памет
                    Сина игра на такава и каза че по добре е дъно с хубав процесор по добре

                    дисковете нещо ги преправя и работят на рс
                    1 Явно е има предвит пс4 пс4 про.
                    2 WTF ??? Как ги преправят тези доскове с флекса и кичето ли ???? Как ще прочетеш код писан за ПС4 на ПС да се чете - Дори и емулатор не може да се справи.. Той емулатори за пс3 иска компютър мощен колкото звездата на смъртта... CPU: i7 7700K @ 4.2 GHzGPU: GTX 1060 3GB 16GB RAM <<<< за пс3 ами за пс4 или про ???? Нещо от типа на I9х4 x 1080 ti 64 gb ram нещо такова...
                    Последна редакция от fifo td 100; 13.11.2017, 23:51.

                    Коментар


                      #11
                      Аз бих предпочел PS4, заради по-добрият хардуер и повечето ексклузивни заглавия, които излизат само за тази платформа и не могат да се играят другаде. Не знам защо си се насочил към Pro модела, но ако нямаш и 4К телевизор то определено не си заслужава. Разликата в парите между Pro и Slim може да инвестираш в игри или допълнителен джоистик.
                      На резбираш не давай мнение... Дори и сега повечето игри за пс4 за 1080п или 900 разпънато на 1080 .... А за про си е чисто 1080 с повече кадри и по дорба графика под не 4К режим.А след време ще падат за стандартния пс4 още повече няма да са 1080 а 900 после и 720 от липса на PP (processing power). Демек покупката на обикновен пс4 дори и да няма 4к тв. си е чиста форма простащина и цигания... И сравнението на про и XBOX S да мериш 1,2 тд двигател с 2.4 мултижет. Това е про модел той се мери с X BOX X (project scorpio).

                      Коментар


                        #12
                        4К телевизор имам. Колегата fifo май затвърди и моя избор.
                        Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                        Ex.Opel Astra

                        Коментар


                          #13
                          z_sutrov написа: Преглед на мнението
                          4К телевизор имам. Колегата fifo май затвърди и моя избор.
                          E да бокса вади по висока резолюция - те повечето са с динамична резолюция или checkerboard rendering (клонаж и ъпскин не е като обикновен ъпскин нова технолгия) И примерно на пс4 таитан фал 2 ти е заключена резолюция 1140п изправена до 4 к а на боска е динамична минава 1440 ама от зор пада на 1200, но достига и до 1800 защото е малко по мощен... Ама на сп4 си е заключен 1440. При динамична резолюция и отключени кадри боска трябва да бие пс4 про.. Но пък реално се получава една малко по чиста картинка за боска и що годе същите кадри (ако са засилила малко сенките и др.) ама машината струва 500 $ и няма яки екслузиви. Пс4 про е същия, но за 400$ и тъпкан и яки игри

                          Коментар

                          Working...
                          X