Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с климатика,охлаждането и отоплението на Grande Punto 2007 1.3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с климатика,охлаждането и отоплението на Grande Punto 2007 1.3

    Здравейте,

    Проблемът ми е следния. Преди месец закупих това Grande Punto 1.3 16v 90hp, спечели ме с всичките си екстри, визия, надежден мотор и .т.н. 1 месец го карах, нямах никакъв проблем с колата (закупих я от частно лице). Преди 2-3 седмици обаче една сутрин, стана лек инцидент,( не по моя вина) при който цялата дясна част на колата (преден десен калник, дясна врата, предно дясно стъкло, дясно странично огледало и др) пострадаха, бих казал сериозно. Ядосвах се, ама майната му - случва се, имам каско, викнах КАТ и т.н. Оправиха се нещата, вкарах я в бокса. Вчера си я прибрах ( стоеше 2-3 седмици там, поради чакане на доставка на части, нова врата стъкло..) В интерес на истината доста почаках, но имаха проблем момчетата с нацелването на боята, фабрично колата е оранжев металик, но първият собственик в Италия е слагал някакви кристали и т.н. много се отклоних от темата. Качвам се аз в колата, тамън първа и да тръгна и гледам цялата секция за климатика и всички тем подобни не работи, не работят копчетата, не свети дисплейчето.. Валеше силен дъжд навън, стъкла всичко беше запотено, едва се прибрах.. търках с парцалите по пътя и карах с 30. Друго, което забелязах е, че електронният километраж на таблото мига, според мен са свързани двете неща, не знам, не съм компетентен аз, че да кажа.Утре ще я водя пак при човека дето се занимава с тия работи, въпросът ми е какво може да е довело до този проблем и защо? Ударът и щетите нямат нищо общо с климатичната система. Търся вашето мнение, защото не ми се е случвало преди, а и това е първият Фиат, който карам.

    Също така ми е първият пост в групата. За сега съм доста доволен от марката и се радвам, че й дадох шанс, нищо, че в началото бях скептично настроен към италианките, но както са казали хората - ''нека не забравяме, че и Ферарито е Фиат.''

    Поздрави на всички!
    Последна редакция от Manushkin; 09.11.2017, 20:21.

    #2
    Проверка на масите - може да не са закачили някоя
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Най-малкият проблем се оказа - изгорял бушон.
      Но все пак, благодаря

      Коментар

      Working...
      X