Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на волан и добавяне на подлакътник Фиат браво 2 (2008)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на волан и добавяне на подлакътник Фиат браво 2 (2008)

    Здравейте,

    От около седмица имам фиат браво 2 (2008 ) и съм доста доволен от колата
    Има все пак 2 неща, които искам да променя, за да отговаря на моите нужди:

    1. Да сложа подлакътник - доста е неудобно да се кара на дълъг път, като ти виси едната ръка. Проблемът е, че намирам частта само тук (https://www.autodoc.bg/rezervni-chas...-198/22546-1-4), но не е в наличност. И ако все пак я доставят оставя въпроса с поставянето - как или къде.

    2. Да сменя волана - текущият е от доста неприятен материал, като гума, без бутони. Тези с бутоните са доста по-добре и искам да сложа такъв, но тук вече изобщо не намирам откъде да го купя. Ако имате идеи откъде да купя и как или къде да го сменя ще съм благодарен.

    Моля да ме ориентирате къде мога да закупя частите и къде да ги монтирам (сервиз или някой на частно). Колата е в София, но бих пътувал в рамките на страната, за да напрявя описаните промени.

    Благодаря!
    Последна редакция от ilm; 05.11.2017, 12:16.

    #2
    Колега нова в България може да попиташ само от дилъра Ауто Италия, но ще ти излезе солено. Потърси втора употреба, за волан ще намериш 100% има няколко бройки в mobile на части, но подлакътниците на тоя модел за рядкост, дори и при моделите с много екстри, защото изглеждат грозно и хората не си ги слагат като екстра при закупуването на колата.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #3
      Колега търсил ли си по сайтовете за онлайн базари и моргите за такива коли на части. Аз от сайт си намерих. Колата е по-нов модел и ще трябва да потърсиш доста.
      Успех!
      ===/////===
      Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
      Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

      Коментар

      Working...
      X