Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В Румъния обмислят закон, който да регулира пазара на автомобили втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Баш си е така. Само дето в Сф сроковете за вдигане на колата са малко по дълги 30 или 60 дни след лепенето на стикера.

    За това отиваш пглеждаш кога е последото ГТП/ГО на изоставената кола и ако е над 2 години пускаш сигнал.
    Дълъг е срока, но за момента това е определено закона и правилата.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #47
      Добре е да се уточни че тва не е закон, а некво предложение - така поднесено заглавието на юзъра остава впечатлението че тва е нещо в сила.....
      А само по себе си тва предложение е тъпо и безпредметно......аз и 10 коли да имам, мога да карам само една от тях......което обезмисля предложението.....
      Alfa 156 2.0 TS
      Alfa 156 20VTurbo
      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
      Locost TF1 3.0V6

      Коментар


        #48
        ФЕРАРИСТ написа: Преглед на мнението
        Добре е да се уточни че тва не е закон, а некво предложение - така поднесено заглавието на юзъра остава впечатлението че тва е нещо в сила.....
        А само по себе си тва предложение е тъпо и безпредметно......аз и 10 коли да имам, мога да карам само една от тях......което обезмисля предложението.....
        Ами аз два пъти апелирах да се промени тая лъжа, ама ни автора, ни модератор се намесиха.
        Та, както казах - повод да си чешем езиците.

        Коментар


          #49
          Salvador написа: Преглед на мнението
          Идеята им е да не се крият данъци при вноса на коли. И тук има такива търговци-купуват отвън, препродават като частни лица и си спестяват данъци. Колко е оправдано....в нашите условия май няма да има кой знае какъв ефект.
          В БГ и като фирма да ти я продават пак крият данъци. На времето когато си купувах Фиат-а, платих 4900лв, а получих фактура за 1750лв.
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар

          Working...
          X