Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat palio стелки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat palio стелки

    Здравейте,

    Ще задам глупав въпрос, но трябва да попитам: Искам да си купя стелки за колата, но не знам размери,какви да купя /мокет или гумени/.Как да измеря има ли някакви специфики или просто взимам рулетка и меря.
    Предварително благодаря на всички,които ще ми дават съвети.

    #2
    Стеелки лесно ще намериш, те са си за модела. Въпроса е друг. Обикновено стелките не покриват мокета в ляво от педала на съединителя. Някои модели стелки имат езиче, което покрива това място, но за пунто не мога да намеря. Ето такива да се намерят е проблем Аз също търся и ако откриеш пиши къде. Иначе гумените ги предпочитам за зимата. Много по-лесно се почистват, да не говорим че напоследък ги правят и доста трасиви.
    Ако знам помагам, ако не знам питам - лична сентенция!

    Коментар


      #3
      Стелките както каза колегата са гумени и мокетени с някакви универсални размери /по точно усреднени/. Аз съм със стелки направени от изтривалка за входна врата изрязани от към страната на колелото. Мойта вече я пробих и кат минавам през сиганската махала все се оглеждам да го видя този от който ги купих но май вече няма такива а некви по малки.Затова съм се ориентира да отскоча до някой магазин за пътеки и килими и да си избера 1.5м. някаква пътека за да си резна нови стелки. На мен и жената мн. ни харесва, се едно сме си в хола а тя дори си събува обувките. Иначе това е начина; с ролетката или си режиш шаблон от вестник и в магазина или сергията гледаш горе долу да пасват.
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        Има доста сайтове за автоаксесоари, които предлагат стелки, които са точно за даден автомобил. Дори и с копчета, за да не се местят. Но са скъпи - 60-80 лв. Например: https://www.autopower.bg/гумени-стел...за-fiat.html
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар

        Working...
        X