Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на бензинов автомобил след 2008 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Много безаварийни километри на младежа и с кеф да си я кара! Честито!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #47
      Дилъра взема към 250лв за да ти регистрира колата, но поне като си я вземеш е с номера.

      Коментар


        #48
        Благодаря за пожеланията! Иначе - да, дилърът ще я регистрира. Но днес не стана, а обясниха, че да се регистрира в двата работни дни на другата седмица било почти невъзможна мисия. Няма нищо, колата е прибрана на сигурно място при тях, така че в първите дни след НГ синът ще си я вземе.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #49
          В Полша. Следяхме производството ѝ от момента, в който стъпи на поточната линия . Пращаха някакви имейли, той синът си ги четеше . Важното е, че колата вече е тук. Дано да успеят утре да я регистрират, че иначе вероятно ще остане за след НГ. Между другото, винаги съм си мислил, че новите коли пристигат с всички необходими по закон принадлежности, като пожарогасител и аптечка например. Оказва се, че не е така. Ключ за гуми (китайски), отвертка, кука за теглене, крик и резервна гума - това е всичко.
          Честито,
          И да си купиш винетка( нямат новите Автомобили). Аз карах 40 дни без такава,докато се усетя.
          Добре не ме спряха ,че щях да ям дървото . Купете си и хубав ключ,че тия Китайските се огъват и не вършат работа.

          Коментар


            #50
            Честито на теб и на сина ти, Венко!
            Само хубави моменти с автомобила!

            Аз иначе му намерих един дизайнерски кусур - как може да турят копчето за отваряне на багажника на радиото?!?
            Опелска им работа

            Коментар


              #51
              Честито колега, много безаварийни и готини моменти ви желая. Добър избор.
              ПС: Дидо, аз съм със същото табло. Удобно е. Там са разположени и други копчета за настройки. Радиото и ЦД се управляват надлежно и от волана.
              Леко неудобство имам с управлението на климатроника. Никога не му
              улучвам желаните бутони в движение, ако не го погледна, пък гледайки го, почти си забивам погледа в краката, и грам периферно зрение за пътя не ми остава, но това да е.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #52
                Честито и от мен за новата кола!

                И аз преди 3 седмици си купих нов автомобил, но моя беше минал 400 км. Останах изненадан като видях изминалите километри на километража- очаквах да са 5-6 км. Може би колата е била demo автомобил.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #53
                  Взехме колата вчера. Направиха ни и подарък - пълен комплект задължителни принадлежности. Колкото до горивото, не знам колко бензин имаше, но на най-близката Еко заредихме 1 литър повече, отколкото е вместимостта на резервоара по каталог . И течност за чистачки само бяха капнали. Но всичко това е в миналото. Колата е прекрасна!
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #54
                    Гордият собственик между старата и новата астра :

                    Click image for larger version

Name:	DSCN3620.jpg
Views:	1
Size:	406,7 KB
ID:	2095274

                    П.П. Днес имах удоволствието да навъртя 20-30 км. из града с новата астра. Уникална е!
                    Последна редакция от snake; 07.01.2018, 17:48.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар

                    Working...
                    X